Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

Hotel LAGUNA GRAN VISTA

Hotel LAGUNA GRAN VISTA Hotel LAGUNA GRAN VISTA Hotel LAGUNA GRAN VISTA Hotel LAGUNA GRAN VISTA Hotel LAGUNA GRAN VISTA
Hotel LAGUNA GRAN VISTA Hotel LAGUNA GRAN VISTA Hotel LAGUNA GRAN VISTA Hotel LAGUNA GRAN VISTA Hotel LAGUNA GRAN VISTA Hotel LAGUNA GRAN VISTA Hotel LAGUNA GRAN VISTA Hotel LAGUNA GRAN VISTA Hotel LAGUNA GRAN VISTA Hotel LAGUNA GRAN VISTA

*
 
 
Hotel LAGUNA GRAN VISTA

Speciální nabídka:
Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 31.3.2018, podmíněnou zaplacením zálohy 50%.
Letovisko:
POREČ je krásné, starobylé město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří Eufraziova bazilika (na seznamu UNESCO) z raně byzantského období a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily rozvoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniovými lesy, které v letním horku poskytují příjemný stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbená i proto, že nabízí hodně zábavy a sportu. V blízkosti Poreče je největší vodní park v Chorvatsku - AquaColors s tobogány, skluzavkami, línou řekou a množstvím bazénů pro dospělé i děti.
Poloha:
hotel se nachází v zeleni, 5 km od města Poreč.
Pláž:
200 m kamenitá, travnaté plochy, betonová plata. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Ubytování:
pokoj s možností přistýlky - TV/sat, telefon, sprcha/WC, některé pokoje mají balkon.
Pokoj Suite - ložnice s 2 lůky, obývací pokoj s gaučem (110 x 180 cm) vhodným pro 2 děti do 17,99 let nebo pro 1 dospělou osobu.
Stravování:
snídaně i večeře - švédské stoly; u večeře podávání místních alkoholických a nealkoholických nápojů (džus, voda, víno a pivo) pouze v termínech od 27.5. do 22.9.2018), jednou týdně gala večer.
Další služby:
recepce, restaurace, směnárna, trezor, aperitiv bar, TV místnost, Wi-Fi, prodejna suvenýrů, prodejna časopisů, animace pro děti i dospělé (28.5.-1.9.2018), živá hudba na terase, parkoviště za poplatek 1 EUR/den.
Sport:
stolní tenis, minigolf, hřiště, vodní sporty.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Check in/out:
od 14 hod./do 10 hod.
Další info:
www.lagunaporec.com

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel LAGUNA GRAN VISTA

Hotel LAGUNA GRAN VISTA

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů