Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

Hotel ISTRA

Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA
Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA Hotel ISTRA

*
 
 
Hotel ISTRA

Letovisko:
Mnozí považují Rovinj za nejkrásnější město na istrijském pobřeží. Nachází se na ostrově, v typickém středověkém středomořském slohu, náspem je spojen s pevninou. Rovinj střeží už zdaleka viditelný kostel sv. Eufemie, s nejvyšší kostelní věží v Istrii (63 m), věž je napodobenina zvonice na náměstí sv. Marka v Benátkách.
Poloha:
na ostrově Sv. Andrea (Crveni otok), cca 15 minut lodí z Rovinje (doprava zdarma), auta zůstávají v Rovinji na parkovišti Lamanova (nehlídané) nebo na chráněném parkovišti ACI Marina (za poplatek).
Pláž:
skalnatá, oblázková, vhodná i pro děti.
Ubytování:
klimatizovaný pokoj – TV/sat, telefon, přístup na internet, trezor, minibar, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, balkon.
Stravování:
snídaně a večeře – švédské stoly.
Další služby hotelu:
krytý bazén se sladkou vodou, whirpool, 4 venkovní bazény (2 pro dospělé a 2 pro děti) se sladkou i mořskou vodou, lehátka, slunečníky, restaurace, koktejl bar, rybí restaurace, pizzerie, welnesss centrum, fitness centrum, obchody, trafiky.
Sport:
škola windsurfingu, pronájem motorek, lodí (malý přístav), zahradní šachy, plážový volejbal, tenisové kurty, stolní tenis, basketbal, volejbal, fotbal, bowling.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Check in/out:
po 13 hod./do 11 hod.
Další info:
www.maistra.com

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel ISTRA

Hotel ISTRA

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů