Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

Mobilní domy Kemp Oliva vlastní strava

Mobilní domy Kemp Oliva vlastní strava Mobilní domy Kemp Oliva vlastní strava Mobilní domy Kemp Oliva vlastní strava Mobilní domy Kemp Oliva vlastní strava Mobilní domy Kemp Oliva vlastní strava


*
 
 
Mobilní domy Kemp Oliva vlastní strava

Letovisko:
Idylická rybářská osada leží v malé zátoce, na ústí strmého východního istrijského břehu. Čisté moře a krásné písčité pláže podmínily rychlý vývoj turismu. Dnes má Rabac řadu hotelů a jiných objektů, které umožňují klidnou dovolenou.
Poloha:
0,5 km od centra města Rabac.
Pláž:
10-500 m od hotelu oblázková a kamenitá, vhodná také pro děti. Sprchy na pláži, pronájem lehátek a slunečníků (za poplatek).
Ubytování:
klimatizovaný MH standard 4-5– 2 ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky), obývací pokoj s gaučem, kuchyňský kout vybaven nádobím a příbory, lednice, TV/sat, koupelna, terasa; klimatizovaný MH deluxe 6– 2 ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s 3 lůžky), obývací pokoj s gaučem, kuchyňský kout vybaven nádobím a příbory, lednice, TV/sat, 2 koupelny, terasa; klimatizovaný MH challette 4- 6 (prostorný dřevěný dům) 2 ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky), obývací pokoj s gaučem, kuchyňský kout vybaven nádobím a příbory, lednice, TV/sat, 2 x sprcha/WC, terasa.
Další nabídka:
venkovní bazén, restaurace, pizzerie, gril, sport bar, wellness centrum, směnárna, supermarket, kadeřnický salon, novinový stánek, parkoviště.
Za poplatek:
15 EUR (závěrečný úklid), 50 EUR (vratná kauce za MH)
Sport:
fitness centrum, tenisový kurt, dětské hřiště, vodní sporty, potápěčské centrum.
Domácí mazlíčci:
povoleni za poplatek 5 EUR/den + 15 EUR závěrečný úklid (platba na místě)
Check in/out:
14 hod./10 hod.
Další info:
www.maslinica-rabac.com

Nezávazné objednání zájezdu

Mobilní domy Kemp Oliva vlastní strava

Mobilní domy Kemp Oliva vlastní strava

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů