Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

Village SOL GARDEN ISTRA

Village SOL GARDEN ISTRA Village SOL GARDEN ISTRA Village SOL GARDEN ISTRA Village SOL GARDEN ISTRA Village SOL GARDEN ISTRA
Village SOL GARDEN ISTRA Village SOL GARDEN ISTRA Village SOL GARDEN ISTRA Village SOL GARDEN ISTRA Village SOL GARDEN ISTRA Village SOL GARDEN ISTRA Village SOL GARDEN ISTRA Village SOL GARDEN ISTRA

*
 
 
Village SOL GARDEN ISTRA

Letovisko:
Městečko na západním břehu Istrie. Staré městské jádro leží na poloostrově, na zbytcích římské pevnosti. Už staří Římané si vybrali toto městečko k odpočinku a rekreaci vzhledem k jeho mírnému podnebí a moři. Časem se Umag stal známým turistickým střediskem, s důrazem na sportovní aktivitu – hlavně tenis (turnaj ATP). V okolí: možné procházky a jízda na kole, vinná cesta.
Poloha:
v komplexu Katoro, v rámci hotelu Sol Garden Istra.
Pláž:
betonová a skalnatá, cca. 250 m.
Ubytování:
klimatizovaný pokoj s možností přistýlky - TV/sat, telefon, připojení k internetu (za poplatek), sejf, minibar, vysoušeč vlasů, sprcha/WC, balkon.
Family pokoj 1/2+2 - ložnice s manželskou postelí a rozkládací gauč pro 2 děti do 11,99 let.
Connected room 1/4+1 (2 propojené pokoje) - 4 pevná lůžka a 1 přistýlka pro dítě do 11,99 let.
Stravování:
(v restauraci hotelu Sol Garden Istra): snídaně a večeře - švédské stoly.
Další služby hotelu:
zábava v hotelu Sol Garden Istra a v komplexu Katoro, restaurace, kavárna, prodejna novin a časopisů, komplex venkovních bazénu na několik způsobů, např. s vodopády a vodními atrakcemi na ploše 1100m2 (zahrnuje i bazény pro děti), vnitřní bazén, bazén pro děti - neplavce v komplexu Katoro, wellnes centrum, celodenní a večerní animace pro dospělé a děti od 5 do 13 let, Club 4 (dětský koutek) pro děti do 4 let, fitness studio, pro dospělé gymnastika, aerobic, parkoviště.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Check in/out:
14 - 23 hod./ do 12 hod.
Další info:
www.istraturist.com

Nezávazné objednání zájezdu

Village SOL GARDEN ISTRA

Village SOL GARDEN ISTRA

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů