Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

MELIA ISTRIAN VILLAS

MELIA ISTRIAN VILLAS MELIA ISTRIAN VILLAS MELIA ISTRIAN VILLAS MELIA ISTRIAN VILLAS MELIA ISTRIAN VILLAS
MELIA ISTRIAN VILLAS MELIA ISTRIAN VILLAS MELIA ISTRIAN VILLAS MELIA ISTRIAN VILLAS MELIA ISTRIAN VILLAS MELIA ISTRIAN VILLAS MELIA ISTRIAN VILLAS MELIA ISTRIAN VILLAS

*
 
 
MELIA ISTRIAN VILLAS

Letovisko:
Městečko na západním břehu Istrie. Staré městské jádro leží na poloostrově, na zbytcích římské pevnosti. Už staří Římané si vybrali toto městečko k odpočinku a rekreaci vzhledem k jeho mírnému podnebí a moři. Časem se Umag stal známým turistickým střediskem, s důrazem na sportovní aktivitu – hlavně tenis (turnaj ATP). V okolí: možné procházky a jízda na kole, vinná cesta.
Poloha:
na poloostrově, ve středisku Maris, mezi borovicemi, v izolaci, 2 km od Umagu. Vesnička s malým přístavem.
Pláž:
plážové letovisko s promenádou, lehátka na pláži.
Ubytování:
Istrijaská vila A 2-4 BILO o rozloze 43m2 + 17m2 terasa, ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj se 2 lůžky (rozkládací pohovka), LCD TV/sat, telefon, internetové připojení, trezor, kuchyňský kout s jídelnou, mikrovlnná trouba, kávovar, koupelna, klimatizace, terasa • Istrijaská vila B 4-6 TRILO o rozloze 60 m2 + 17 m2 terasa, 2 ložnice, každá se 2 lůžky, obývací pokoj se 2 lůžky (rozkládací pohovka), LCD TV/sat, telefon, internetové připojení, trezor, kuchyňský kout s jídelnou, mikrovlnná trouba, kávovar, 2 koupelny, klimatizace, terasa.
Poznámka:
ve vilách pro 2-4 osob mohou být 2 dospělí a 2 děti do 12 let nebo 3 dospělé osoby, ve vilách pro 4-6 osob mohou být 4 dospělí a 2 děti do 12 let nebo 5 dospělých osob; každá vila má parkovací místo.
Ve středisku:
restaurace s vybraným menu, pizzerie, bary, kavárna, cukrárna, obchody, supermarket, ambulance, zábavní centrum, pošta, diskotéka, bazénový komplex Aqua Chill, vodní atrakce, animace pro děti i dospělé.
Sport:
vodní sporty a půjčovna kol, 16 tenisových kurtů (každý rok mezinárodní turnaj ATP, tenisová škola), stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, fotbalové hřiště, jezdecké centrum.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Check in/out:
15 - 23 hod./do 10 hod.
Další info:
www.istraturist.com

Nezávazné objednání zájezdu

MELIA ISTRIAN VILLAS

MELIA ISTRIAN VILLAS

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů