Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE

TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE

*
 
 
TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE

Program poznávacího zájezdu:
Plitvická jezera – Záhřeb – Lázně Tuhelj

1.den (středa 27.9.) Odjezd autobusem z Prahy ve večerních hodinách s možností přistoupení na trase Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Mikulov

2.den (čtvrtek 28.9.) v ranních hodinách příjezd na Plitvická jezera, kde budeme mít možnost si prohlédnou Národní park Plitvická jezera s unikátní soustavou jezer a vodopádů. V pozdních odpoledních hodinách přejedeme autobusem do hlavního města Chorvatska – Záhřeb, kde se ubytujeme.

3.den (pátek 29.9.) po snídani si s místním průvodcem projdeme centrum Záhřebu a shlédneme největší historické zajímavosti a atrakce chorvatské metropole: Horní město – Kaptol – věž Lotršak – ulice Tkalčičeva - tržiště Dolac – Jelačičovo náměstí – a další atrakce v rámci tzv. Zelené podkovy v centru města. V odpoledních hodinách odjedeme do lázní Tuhelj v blízkosti Záhřebu, kde budeme mít možnost 3 hodinového koupání v místních termálních bazénech. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

4.den (sobota 30.9.) Příjezd do ČR v pozdních nočních hodinách.
Cena zahrnuje:
dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, 1 x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích, 1 x snídani, služby průvodce, prohlídku Záhřebu s místním průvodcem, pojištění CK.
Cena nezahrnuje:
vstup Plitvická jezera cca 110,-HRK, vstup na 3 hodiny do bazénů lázní Tuhelj cca 60,-HRK.
Poznámka:
Cena nezahrnuje cestovní pojištění ani pojištění storna.

Nezávazné objednání zájezdu

TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE

TUHELJ, ZÁHŘEB A PLITVICE

Termíny