Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA

Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA
Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA

*
 
 
Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA

Letovisko:
Malé letovisko na Omišské riviéře se pyšní jednou z nejlepších pláží celé riviéry. Je dobrým výchozím bodem na výlety do okolí. Největší předností Ruskamenu je vynikající pláž, která uspokojí všechny věkové kategorie. Najdete tady jak romantická zákoutí, tak pár vybetonovaných mol vhodných na skákání do vody. Je mimořádně vhodná pro rodiny s malými dětmi, protože vstup do moře je velmi pozvolný.
Poloha:
v Ruskamenu, resort se skládá z hlavní budovy hotelu, apartmánů a bungalovů, obklopen borovicemi.
Pláž:
v těsné blízkosti hotelu oblázková.
Ubytování:
klimatizovaný pokoj - TV/sat, telefon, minibar, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, balkon · bungalov 1/2+1: 1/2 ložnice s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, sprcha/WC, telefon, TV/sat, klimatizace · bungalov 1/2+2: 1/2 ložnice a obývák s palandou kuchyňský kout, sprcha/WC, telefon, TV/sat, klimatizace · apartmán 1/2+2: 1/2 ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, sprch/WC, telefon, TV/sat, balkon nebo terasa.
Stravování:
all inclusive – snídaně, obědy i večeře formou bohatého bufetu, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (nealkoholické od 7:00 do 23:00, alkoholické od 10:00 do 23:00), odpolední snack (káva + keksy).
Další služby hotelu:
recepce, restaurace, venkovní bazén se sladkou vodou, lehátka u bazénu, terasa, 2x týdně živá hudba, animace, parkoviště.
Sport:
škola potápění, vodní sporty.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni
Check in/out:
14 hod./9 hod.
Další info:
www.sagitta.hr

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA

Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů