Vyberte termín:
Zavřít
07.12 - 10.12 (4 dny)
Vlastní doprava Autobusem | Snídaně Snídaně
od 4 390 Kč
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE

ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE

*
 
 
ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE

Program poznávacího zájezdu:
Advent Ljubljana + koupání v termálech Moravské Toplice

1.den (čtvrtek 7.12.) Odjezd autobusem z Prahy ve večerních hodinách s možností přistoupení na trase Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Mikulov

2.den (pátek 8.12.) v dopoledních hodinách příjezd do hlavního města Slovinska – Ljubljany. S místním průvodcem si projdeme historické centrum a uvidíme největší atrakce: secesní Dračí most, městskou tržnici, Trojmostí architekta Plečnika a jeho blízkou Kolonádu. Prohlédneme si jeden ze symbolů města, katedrálu sv. Mikuláše a další zajímavosti jako je Radnice, Kašna tří řek, kostel sv. Jakuba. Nad historickým centrem se tyčí Ljubljanský hrad, ke kterému budete moci dojít pěšky nebo fakultativně využít pozemní lanovky z centra. V odpoledních hodinách budeme mít dostatečný prostor pro individuální volno a zejména pro vychutnání si atmosféry adventních trhů, a to i po setmění ve večerních hodinách, kdy je atmosféra trhů nejpůsobivější. Ve večerních hodinách odjezd na hotel a ubytování.

3.den (sobota 9.12.) po snídani pojedeme autobusem do proslulých termálních lázní Moravske Toplice, kde budeme mít celé odpoledne ke koupání v termálních bazénech vodního světa Terme 3000. Zdejší lázně jsou proslulé zejména svou černou termální vodou. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

4.den (neděle 10.12.) v nočních hodinách příjezd do ČR
Cena zahrnuje:
dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, 1 x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích, 1 x snídaně, vstup do vodního parku Terme 3000, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje:
jízdenka lanovkou na Ljubljanjský hrad cca 9,-EUR
Poznámka:
cena nezahrnuje cestovní pojištění ani pojištění storna.

Nezávazné objednání zájezdu

ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE

ADVENT LJUBLJANA A TERMÁLY MORAVSKÉ TOPLICE

Termíny