Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

Hotel HALIAETUM a depandance MIRTA

Hotel HALIAETUM a depandance MIRTA Hotel HALIAETUM a depandance MIRTA Hotel HALIAETUM a depandance MIRTA Hotel HALIAETUM a depandance MIRTA Hotel HALIAETUM a depandance MIRTA


*
 
 
Hotel HALIAETUM a depandance MIRTA

Letovisko:
Staré rybářské město Izola leží na jihovýchodním pobřeží terstského zálivu, kde stále žije ryzí tradice rybaření a výroby vína. Město má necelých 15.000 obyvatel a dnes již jen jeho název – Izola upomíná na dobu kdy to býval ostrov (Isola – italsky ostrov). Izola přestala být ostrovem v době francouzské nadvlády (začátek 19. století), kdy byly zbořeny městské hradby a materiál byl použit k zasypání průlivu oddělujícího ostrov od pevniny.
Poloha:
hotel i dependance se nacházejí v zeleni, v parku, nedaleko městečka Izola.
Pláž:
oblázková a travnatá v blízkosti hotelu.
Ubytování:
klimatizovaný pokoj s možností až 2 přistýlek – TV/sat, telefon, trezor, mini bar, sprcha/WC.
Stravování:
snídaně i večeře – švédské stoly; možnost dokoupení služeb all inclusive *.
Poznámka:
* all inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře – formou švédských stolů, od 16 do 17 hodin odpolední snack (káva a desert), od 10 do 22 hodin neomezené místní nápoje (víno, pivo, nealko, drinky), od 10 do 18 hodina v plážovém baru neomezené místní nápoje (víno, pivo, nealko, drinky), na pláži 2 lehátka a 1 slunečník (na pokoj), 10% sleva do wellnes centra v depandanci Mirta.
Další služby hotelu:
wellness centrum, vnitřní bazén s ohřívanou mořskou vodou (uzavřeny červenec a srpen), venkovní bazén, masáže, sauny, solárium, fitness, restaurace, bary, animace na pláži pro děti (červenec a srpen), parkoviště.
Domácí mazlíčci:
povoleni (poplatek 15 EUR/den).

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel HALIAETUM a depandance MIRTA

Hotel HALIAETUM a depandance MIRTA

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů