A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník

A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník

*
 
 
A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník

Sobota:
Dubrovník, (WR, V)
nalodění do Dubrovníku ve 13: 00h, přivítání s vedoucím plavby v rámci Welcome recepce, následuje večeře ve večerních hodinách, ubytování na palubě.
Neděle:
Dubrovník–ostrov Korčula, (S, O)
Ráno vyplouváme k ostrovu Korčula, který je nejvíce známý místem narození cestovatele Marco Pola, zastávka na koupání, osvěžení se, relax a slunění na palubě, pokud to počasí dovolí, v jednom z nedotčených zálivů. Pokračujeme směrem na Korčulu, okouzlující město obklopené zdmi a jedno z nejlépe zachovaných středověkých měst ve Středozemním moři. Máte možnost si rezervovat prohlídku města.
Pondělí:
ostrov Korčula–Pučišće, (S, O)
Ráno vyplujeme k ostrovu Brač, zastávka na koupání a oběd na palubě před příjezdem do Pučišće, do vesnice sochařské a hudební kultury, kde můžete navštívit úžasnou kamenickou školu. Zde studenti vyřezávají sochy z bračského vápence pomocí tradičních nástrojů. Nocleh v kajutě lodi v Pučišće.
Úterý:
Pučišće–Omiš–Split, (S, O)
Před snídaní odplujeme do Omiše, jehož pevnosti jsou tichými kamennými připomínkami síly a moci pirátů, kteří zde kdysi stavěli své domovy a užívali bohatství. Po návštěvě Omiše vyplujeme ke Splitu se zastávkou na cestě ke koupání a relaxaci, pokud počasí dovolí, oběd na palubě. V pozdních odpoledních hodinách doplujeme do Splitu, kde strávíme noc. Budete mít možnost si rezervovat pěší prohlídku Splitu, historické centrum města Split je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Nocleh v kajutě lodi v přístavu Split.
Středa:
Split–Hvar, (S, O)
Ráno pokračujeme v našem dobrodružství plavbou na ostrov Hvar, nejslunnější ostrov Jadranu. Zastávka k relaxačnímu plavání v jedné z odlehlých zátok, pokud to počasí dovolí. Oběd na palubě a odpoledne dorazíme do města Hvar. Kromě jedinečného kulturního dědictví je Hvar destinací pro jednotlivce a rodiny.
Svým slunným podnebím, přírodními krásami, vynikajícím jídlem, vínem a nabídkou sportů během letního času, které ostrov Hvar nabízí, je jeden z nejpopulárnějších ostrovů na Jadranu. Na Hvaru budete mít možnost si rezervovat prohlídku Hvaru s průvodcem. Užijte si zde noc.
Poznámka: V důsledku limitované kapacity hvarského přístavu (v průběhu hlavní sezóny červenec a srpen) může dojít k alternativnímu kotvení naší lodi v přístavech Stari Grad nebo Jelsa. V takových případech organizujeme transfer z lodi do Hvaru a zpět autobusem.

Čtvrtek:
ostrov Hvar–ostrov Mljet (Národní park Mljet), (S, O, KV)
Ráno vyplujeme z Hvaru k ostrovu Mljet se zastávkou ke koupání, pokud počasí dovolí. V poledne oběd na lodi. Chorvatský "Zelený ostrov" vás hypnotizuje svou krásnou, nedotčenou přírodou a kulturním dědictvím. Připlujeme k „srdci Mljetu“ - k Národnímu parku Mljet., který zahrnuje pět druhů lesů, mnoho druhů ptáků a dvě hluboká jezera. Pokud chcete navštívit tento národní park, musíte dojít kousek pěšky k blízkému vstupu a zakoupit si zde vstupenku. Projdete se kolem Velkého a Malého jezera a loďkou se můžete projet na ostrůvek St. Mary. V tento den je na lodi organizována „kapitánská večeře“. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu.
Pátek:
Mljet–Dubrovník, (S, O)
Ráno pokračujeme v naší dobrodružné cestě zpět do Dubrovníku. V poledne oběd na palubě se zastávkou na koupání. V odpoledních hodinách připlujeme do Dubrovníku, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Budete mít možnost si rezervovat prohlídku Dubrovníku, s transferem v ceně. Nocleh v kajutě lodi v přístavu v Dubrovníku.
Sobota:
Dubrovník – (check out), (S)
Po snídani na palubě odjezd do Vašich domovů.
Cena zahrnuje:
• 7× noční plavby z Dubrovníku do Splitu a zpět do Dubrovníku.
• Loď kategorie comfort, v kabině s vlastní koupelnou a klimatizací
• 7× snídaně formou bufetu
• 6× oběd se 3 chody
• 1× Welcome večeři první den, 1x slavnostní „kapitánskou večeři“
• Voda 0,5 l. láhev na osobu a den
• Denně čerstvé ovoce zdarma
• Profesionální personál na lodi
• Denní úklid kabiny.
• Manipulaci se zavazadly
• Wi-Fi zdarma na palubě lodi

Cena nezahrnuje:
• Nápoje během jídla a na baru, jídla objednaná extra u palubního kuchaře.
• Turistická a přístavní taxa: 35 EUR za osobu, která se zaplatí na palubě v hotovosti.
• Exkurze řeky Omiš & Cetina – jízda na řece lodí, občerstvení v Radman Mills (prosciutto, sýr, domácí chléb, víno, voda) – 25 EUR na osobu
• Vstup do Národního parku Mljet: do 25 EUR na osobu – (v závislosti na ročním období) – platí se na vstup. Průvodce zdarma.
• BALÍČEK CITY TOUR – prohlídka Dubrovníku 47 EUR, Korčuly 19 EUR a Splitu 17 EUR na osobu
• EXCURZNÍ BALÍČEK – zahrnuje prohlídku Dubrovníku, Korčule, Split, Hvar, Mljet a Omiš & Cetina. Exkurze: až 135 EUR na osobu v závislosti na ročním období (minimálně 10 účastníků).

Nezávazné objednání zájezdu

A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník

A500 Dubrovník-Korčula-Pučišća-Omiš-Split-Hvar-Mljet-Dubrovník

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny