A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split

A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split

*
 
 
A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split

Sobota:
Split, (WR, V)
Nalodění (check-in) v přístavu Split, uvítání, ve večerních hodinách je večeře, ubytování na palubě.
Neděle:
ostrov Brač–Makarska, (S, O)
Po snídani na palubě vyplujeme k ostrovu Brač. Užijete si zde příjemnou procházku u moře a koupání, pokud to počasí dovolí. Navštívíme Pučišće, jedno z mnoha nádherných zátok a zálivů na Brači s možností návštěvy zdejší úžasné kamenické školy. V poledne oběd na palubě. Naším dalším cílem bude město Makarská na pevnině, kde strávíme noc. Budete mít možnost si objednat exkurzi ochutnávky vína a vychutnat si a poznat tradiční dalmatské víno.

Pondělí:
Makarska–ostrov Korčula, (S, O)
Ráno vyplujeme na ostrov Korčula, známý jako místo narození cestovatele Marco Pola, po cestě se zastávkou ke koupání, pokud to počasí dovolí, relax a slunění na palubě, v poledne oběd na palubě lodi. V pozdních odpoledních hodinách připlujeme do Korčuly. Nejzachovalejší středověké město, má domy postaveny na půdorysu „rybí kostry“, což jí zaručovalo ochranu před nepříznivým počasím. Budete mít možnost rezervovat si pěší turistiku na Korčule.
Úterý:
ostrov Korčula–Dubrovník, (S, O)
Ráno vyplujeme do Dubrovníku, po cestě se zastávkou ke koupání, pokud to počasí dovolí. V poledne oběd na palubě lodi. V odpoledních hodinách doplujeme do Dubrovníku, „perly Jadranu“, města světového dědictví UNESCO. Strávíme noc v Dubrovníku. Budete mít možnost rezervovat si prohlídku Dubrovníku s transferem v ceně.

Středa:
Dubrovník–Národní park Mljet, (S, O, KV)
Ráno vyplujeme z Dubrovníku k ostrovu Mljet se zastávkou na koupání, pokud počasí dovolí, v poledne oběd na palubě. Chorvatský "Zelený ostrov" vás hypnotizuje svou krásnou, nedotčenou přírodou a kulturním dědictvím. Připlujeme k „srdci Mljetu“ - Národního parku. Pokud chcete navštívit Národní park, musíme dojít pěšky k blízkému vstupu do parku a zakoupit si zde vstupenku. Projdete se kolem Velkého jezera a Malého jezera a loďkou se dostanete na ostrůvek St. Mary. V tento den je organizována „kapitánská večeře“ na palubě lodi, která je v ceně. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu.
Čtvrtek:
ostrov Mljet–ostrov Hvar, (S, O)
Ráno pokračujeme v naší dobrodružné cestě na ostrov Hvar, nejslunnější ostrov. Po cestě koupání, relax, v jedné z odlehlých zátok, pokud to počasí dovolí. V poledne oběd na lodi. V odpoledních hodinách doplujeme na ostrov Hvar. Obdivujte jedinečné kulturní dědictví města Hvar, neopakovatelnou atmosféru tohoto místa. S jeho slunečním podnebím, přírodními krásami, výborným jídlem, vínem a sportovními nabídkami je Hvar nezapomenutelný. Budete mít možnost rezervovat si prohlídku Hvaru s průvodcem. Užijete si zde noc.
Poznámka: V důsledku limitované kapacity hvarského přístavu (v průběhu hlavní sezóny červenec a srpen) může dojít k alternativnímu kotvení naší lodi v přístavech Stari Grad nebo Jelsa. V takových případech organizujeme transfer z lodi do Hvaru a zpět autobusem.

Pátek:
ostrov Hvar–Split, (S, O)
Ráno vyplujeme do Splitu, zastavíme se po cestě na relaxační plavání v zátoce Bobovišća na ostrově Brač, pokud to počasí dovolí. Po obědě na palubě lodi dorazíme do Splitu a budete mít možnost rezervovat si prohlídku Splitu s průvodcem. Historické centrum města je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Nocleh v kajutě lodi v přístavu Split.

Sobota:
Split (check-out)
po snídani na palubě odjezd do Vašich domovů.
Cena zahrnuje:
• 7 nocí během plavby ze Splitu do Dubrovníku a zpátky do Splitu.
• Loď kategorie comfort, v kabině s vlastní koupelnou a klimatizací.
• 7× snídaně formou bufetu
• 6× oběd se 3 chody
• 1× slavnostní „kapitánskou večeři“
• Voda 0,5 l. láhev na osobu a den
• Čerstvé ovoce každý den
• Profesionální personál na lodi
• Denní úklid kabiny
• Manipulaci se zavazadly
• Wi-Fi zdarma na palubě lodi
Cena nezahrnuje:
Turistická a přístavní taxa 35 EUR/osoba/týden, platí pasažéři v hotovosti na lodi
• Nápoje během jídla a na baru, jídla objednaná extra u palubního kuchaře

Výlety (fakultativní):
• Vstup do Národního parku Mljet: do 25 EUR na osobu – (v závislosti na ročním období) – platí se za vstup. Průvodce zdarma.
• DEGUSTACE VÍNA – Makarská – ochutnávka 5 druhů dalmatských vín: 24 EUR na osobu (minimálně 10?účastníků).
• BALÍČEK CITY TOUR – památky Dubrovníku 47 EUR, Korčuly 19 EUR a Splitu 17 EUR na osobu
• EXCURSION BALÍČEK – zahrnuje prohlídky města Dubrovník, Korčula, Split, Hvar, Mljet a degustace vína v Makarské: až 134 EUR na osobu v závislosti na ročním období. (minimálně 10 účastníků


Nezávazné objednání zájezdu

A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split

A100 Split-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovník-Mljet-Hvar-Split

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny