A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split

A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split

*
 
 
A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split

Sobota:
Split, příjezd (WR, V)
nástup na loď v přístavu Split začíná ve 13:00, ubytování, uvítací recepce, večeře.

Neděle:
Split–Národní park Krka–Šibenik, (S, O)
V ranních hodinách vyplujeme směrem na Šibenik. Po obědě vystoupíte v Šibeniku a dopravíte se autobusem do Národního parku Krka. Nádherné vodopády, včetně slavného vodopádu Skradinski Buk, patří k nejznámějším památkám Chorvatska. Po vyhlídkovém výletu se vrátíme do Šibeniku, města výjimečné historie a bohatého kulturního dědictví. Vydejte se na pěší prohlídku historického centra Šibeniku a navštivte jednu z nejkrásnějších renesančních katedrál Jadranu. Vaši noc strávíte ve městě.
Pondělí:
Šibenik–Galešnjak–Zadar, (S, O)
Brzy ráno vyplujeme z Šibeniku do Galešnjaku, typického malého dalmatského ostrova, kde si můžete vychutnat koupání v jednom z odlehlých zátok. Poté oběd, odpoledne cestujeme do přístavu v Zadaru. Vydejte se na pěší prohlídku historického centra Zadaru a obdivujte staré hradby a Port Gate postavené v 16.?století. Navštivte Náměstí pěti studní, kostel sv. Donáta, římské fórum a největší katedrálu v Dalmácii, sv. Anastasie. Nocleh v kajutě lodi v Zadaru.
Úterý:
Zadar–Sali (ochutnávání ryb)–Národní park Kornati–Primošten, (S, O, T)
Ranní odjezd do Sali, místo tisícileté rybářské tradice. Vychutnejte si návštěvu jednu ze zemědělských lokalit, které jsou vybrány pro výjimečnou čistotu a kvalitu moře, což je základní předpoklad pro kvalitní chov ryb. Zjistěte více o této rybářské farmě a vychutnejte si lahodnou ochutnávku ryb. Vyplujeme do Národního parku Kornati, který se skládá z 89 nezapomenutelných ostrovů, ostrůvků a útesů. Národní park Kornati je často uváděn jako "námořní ráj" a bohatý mořský ekosystém. Následně pokračujeme do Primoštenu postaveného na kopci, jehož dominantou je farní kostel svatého Jiří, který byl postaven v roce 1485. Večer individuální program ve městě.
Středa:
Primošten–ostrov Biševo–ostrov Vis, (S, O, KV)
Ráno vyplujeme na malý ostrov Biševo, abychom navštívili Modrou jeskyni, nádherný přírodní fenomén. Vzhledem k tomu, že někdy zde mohou být nepředvídatelné povětrnostní podmínky, může být pravděpodobné, že naše návštěva bude záviset na těchto podmínkách, ale budete o tom včas informováni. Odjíždíme z Biševa a brzy ráno vyplouváme na ostrov Vis, kde byla v minulosti jedna ze strategických vojenských základen jugoslávské armády. Z tohoto důvodu byl ostrov znepřístupněn veřejnosti. Díky tomu si Vis zachoval zvláštní kouzlo – „mediteran, jaký býval kdysi“, což opravdu stojí za to ho navštívit. Po připlutí do města Vis si projdeme historické zajímavosti, pozůstatky římského termálního areálu a výhled na krásnou Villae Rusticae, která se nachází podél nábřeží. Večer si užijete slavnostní " kapitánskou" večeri na palubě lodi.

Čtvrtek:
ostrov Hvar–Bol, (S, O)
Užijete si relaxační plavbu, zatímco vyplouváme na ostrov Hvar, se zastávkou ke koupání v jedné z odlehlých zátok. Hvar je nejoblíbenějším místem mezinárodních celebrit a jachtařů, ale je to také okouzlující přímořské město s architektonickými skvosty, které čekají na prozkoumání. V průběhu pěší procházky starým městem s malebnými malými uličkami navštívíte mimo jiné nejstarší divadlo v Evropě. Budeme pokračovat k naší poslední ostrovní destinaci, kde plánujeme koupání na nejslavnější dalmatské pláži – Zlatni rat v blízkosti městečka Bol. Tato pláž je proslavena tím, že její oblázková špička se otáčí vždy podle směru větru a mořských vln. Ostrov Brač je známý díky svým původním středomořským borovým lesům a překrásným odlehlým zátokám. Užijete si zde večerní koupání a relaxaci. Večer individuální program s možností si vyzkoušet mediteránskou gastronomii v některé z místních restaurací.
Pátek:
Bol–Split, (S, O)
Užijete si své poslední ráno plavbou na dalmatské pobřeží, kdy se vydáme zpátky do Splitu. Užijete si poslední plavební zastávku v jednom z odlehlých zálivů ostrova Brač, v poledne oběd, zatímco odpoledne vyplouváme do přístavu Split. Toto město světového dědictví UNESCO založilo centrum města v okolí ohromujícího Diokleciánova paláce, římského císaře Diokleciánova paláce. Projdete palácový sklep plný trhových stánků a zažijete historické zážitky, architekturu tohoto krásného paláce. Podívejte se na zbytky římského dědictví Split, renesanční a gotické stavby, chrám Jupitera, Peristyle a mnoho dalších jedinečných míst. Nocleh v kajutě lodi v přístavu split.
Sobota:
SPLIT, (S)
Check-out po snídani na palubě lodi a odjezd do Vašich domovů.

Cena zahrnuje:
• 7 nocí zpáteční plavby ze Splitu do Zadaru a zpět.
• Loď kategorie supreme, v kabině s vlastní koupelnou, klimatizací a LCD TV
• 7× snídani formou bufetu
• 6× oběd se 4 chody
• Večeře kapitána a welcome recepce
• Voda 0,5 l. láhev na osobu a den
• Denně čerstvé ovoce
• Čerstvé ovoce každý den v průběhu plavby
• Profesionální personál na lodi
• Každodenní servis v kabině, ložní prádlo a ručníky po dobu jednoho týdne
• Manipulace se zavazadly
• Wi-Fi zdarma na palubě
Cena nezahrnuje:
• Turistická a přístavní taxa 35 EUR/osoba/týden, platí pasažéři v hotovosti na lodi
• Nápoje během jídla a na baru, jídla objednaná extra u palubního kuchaře
• Vstup na Modrou jeskyni je třeba zaplatit na místě: do 13 EUR na osobu (v závislosti na ročním období)

Nezávazné objednání zájezdu

A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split

A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Bol-Split

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny