A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split

A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split

*
 
 
A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split

Sobota:
Split, (WR,S)
Nalodění (check-in) začíná ve 13:00 h v přístavu Split, uvítání, ve večerních hodinách je uvítací večeře na palubě.

Neděle:
Split–Bol–ostrov Hvar, (S, O)
Zakotvení v Bolu, v malé vesničce na ostrově Brač, s možností se vykoupat na proslulé pláži Zlatni rat“ – 530 m dlouhé oblázkové pláži, která je označována za nejkrásnější v Chorvatsku. Tato pláž je proslavena tím, že její oblázková špička se otáčí vždy podle směru větru a mořských vln. Oběd na palubě, poté vyplujeme do města Hvar. Ostrov Hvar je jeden z nejpopulárnějších ostrovů na Jadranu a město Hvar je místem setkávání světových celebrit. „Při pěší procházce městem Hvar uvidíte mimo jiné i budovu nejstaršího veřejného divadla v Evropě (starší než je Shakespearovo divadlo v Anglii) a mnoho dalších historických památek. Večer individuální program na Hvaru.
Poznámka: V důsledku limitované kapacity hvarského přístavu (v průběhu hlavní sezóny červenec a srpen) může dojít k alternativnímu kotvení naší lodi v přístavech Stari Grad nebo Jelsa. V takových případech organizujeme transfér z lodi do Hvaru a zpět autobusem.

Pondělí:
Hvar–Korčula, pondělí (S, O)
Po snídani na palubě vyplujeme k ostrovu Korčula, po cestě se zastávkou na koupání, v jedné z nedotčených zátok, v poledne oběd na palubě. V pozdních odpoledních hodinách připlujeme do Korčuly, označovaná za místo narození cestovatele Marco Pola a jednoho z nejlépe zachovaných středověkých měst ve Středozemním moři. Vydejte se po procházce po úzkých, dlážděných ulicích plných historie. Večer individuální program a večeři si můžete vychutnat jedné z mnoha restaurací.

Úterý:
Korčula–Dubrovník, (S, O)
Po snídani na palubě vyplujeme do města Dubrovník, „perly Jadranu“, města světového dědictví UNESCO. Po příjezdu do Dubrovníku si můžete vychutnat prohlídku nádherného historického města a panoramatickou jízdu busem nad starým městem. Budete mít dostatek času objevovat krásy historického města a nebo vyjet kabinovou lanovkou na kopec Srd, nabízející úchvatný pohled na okolí anebo si zajet lodičkou na blízký ostrov Lokrum. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Dubrovník.

Středa:
Dubrovník–Národní park Mljet, (S, O)
Vyplujeme zpět na sever směrem k ostrovu Mljet, s dostatečným časem na ranní plavání. Po příjezdu se můžete domluvit s personálem na lodi na návštěvu proslulých slaných jezer v národním parku a užijete si jízdu lodí, abyste navštívili starobylý benediktinský klášter, staré opatství a kostel pocházející z 12. století. Národnímu parku Mljet, ve kterém se nacházejí pět druhů lesů, mnoho druhů ptáků a dvě hluboké jezera, Velké jezero a Malé jezero. Večer individuální program v Mljet.
Čtvrtek:
Mljet–Pučišće, čtvrtek (S, O, KV)
Během ranní plavby je zastávka na koupání, po obědě pokračujeme v plavbě a odpoledne připlujeme do Pučišća, krásného městečka na ostrově Brač. Pučišće má velkolepý strmý přírodní přístav a autentickou středomořskou architekturu. V tento den je organizovaná slavnostní večeře na palubě lodi.
Pátek:
Pučišće–Omiš– Split, (S, O)
Vyplujeme do posledního přístavu Omiš. Opevněné město je vzpomínkou na slavné období, kdy v něm sídlili piráti, kteří zde tvořili své domovy a bohatství. Budete mít čas si pronajmout lodičku plující kaňonem proti proudu řeky Cetina, chráněnou přírodní oblastí, která pokračuje až k Radmanovým mlýnicím, kde je vyhlášená restaurace. Po prohlídce Omiše vyplouváme do Splitu se zastávkou na koupání, pokud to počasí dovolí a obědem na palubě lodi. V pozdních odpoledních hodinách dorazíme do Splitu, abychom se vydali na prohlídku historického centra města, které je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Večer individuální program.
Sobota:
po snídani na palubě odjezd do Vašich domovů.
Cena zahrnuje:
7 nocí plavby ze Splitu do Dubrovníku a zpátky do Splitu.
• Loď kategorie superior, v kabině s vlastní koupelnou, klimatizací a LCD TV
• 7× snídaně formou bufetu
• 6× oběd se 4 chody
• 1× Welcome večeři a 1x slavnostní „kapitánskou večeři“
• Voda 0,5 l. láhev na osobu a den
• Čerstvé ovoce každý den
• Profesionální personál na lodi
• Každodenní servis v kabině, ložní prádlo a ručníky po dobu jednoho týdne
• Manipulace se zavazadly
• Wi-Fi zdarma na palubě

Cena nezahrnuje:
• Nápoje během jídla a na baru, jídla objednaná extra u palubního kuchaře
• Turistická a přístavní taxa 25 EUR/osoba/týden, platí pasažéři v hotovosti na lodi

Nezávazné objednání zájezdu

A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split

A110 Split-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-Split

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny