K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník

K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník

*
 
 
K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník

Sobota:
Split, příjezd (WR)
nástup začíná ve 13:00 v přístavu Split. Ubytování, uvítací recepce.
Neděle:
Split–Bol–Stari Grad, (S, O)
V ranních hodinách budete mít možnost si rezervovat pěší prohlídku Splitu, historické centrum, postavené kolem paláce římského císaře Diokleciána, který je součástí seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Podíváte se na na zbytky římského dědictví Splitu, renesanční a gotické stavby, chrám Jupitera, Peristyle a katedrálu. Zakotvení v Bolu, v malé vesničce na ostrově Brač, s možností se vykoupat na proslulé pláži „Zlatni rat“. Užijete si zlatou oblázkovou pláž o délce 1740 stop, která je označována jako nejlepší v Chorvatsku. Tato pláž je proslavena tím, že její oblázková špička se otáčí vždy podle směru větru a mořských vln. Poté vyplujeme do města Hvar. Ostrov Hvar je jeden z nejpopulárnějších ostrovů na Jadranu a město Hvar je místem setkávání světových celebrit. Strávíte večer a noc ve Stari Gradu, jednoho z nejstarších měst v Evropě.
Pondělí:
Stari Grad–Hvar–Vis, (S, O)
Vyplouváme do města Hvar, na prohlídku města s prvním veřejným divadlem v Evropě (starší než Shakespearovo divadlo ve Velké Británii), františkánským klášterem a mnoha dalšími historickými památkami. Poté plavba na ostrov Vis. Večer individuální program.

Úterý:
Vis–Vela Luka (S, O)
Po snídani vyplujeme k ostrovu Korčula, známým jako místo narození cestovatele Marco Pola. Naším přístavem pro tento den je Vela Luka (město "velký přístav"), pocházející z prehistorických dob. Po obědě na palubě vystoupíte ve Vela Luce a odjedete na odpolední prohlídku ostrova Korčula, kde naleznete továrny na olivový olej, etno muzeum a místní vinařství, kde ochutnáte místní víno a sýr. Poté se vrátíte k vaší lodi a večer individuální program.

Středa:
Vela Luka–Korčula (S, O)
Než-li budeme pokračovat v naší plavbě, je možnost ke koupání a poté míříme do města Korčula. Vydejte se po procházce po úzkých dlážděných ulicích a navštivte majestátní gotickou barokní katedrálu sv. Marka. Večer je individuální program, k objevování města. Večeři si můžete vychutnat v jedné z mnoha místních restaurací.

Čtvrtek:
Korčula–Mljet (S, O, KV)
Dnes se vydáme na ostrov Mljet. Národní park Mljet obsahuje pět druhů lesů, mnoho druhů ptáků a dvě hluboké jezera, Veliko Jezero a Malo Jezero. Tento krásný ostrov byl údajně oblíbenou dovolenou. Místo řeckého hrdiny Odysea. Kapitánova večeře s živou zábavou na palubě naší lodi dnes večer.
Pátek:
Mljet–Dubrovník (S, O)
Dopoledne vyplujeme do města Dubrovník, "perly Jadranu", města světového dědictví UNESCO. Po příjezdu do Dubrovníku si můžete vychutnat prohlídku nádherného historického města, navštívit rektorský palác a františkánský klášter s jeho lékárnou. Zbytek dne individuální program
Sobota:
Dubrovník (check-out)
Po snídani na palubě odjezd do vašich domovů.
Cena zahrnuje:
7 nocí ze Splitu do Dubrovníku na palubě M/S Prestige nebo M/S Svoboda
• 7× snídaně formou bufetu
• 6× oběd se 3 chody
• 1× slavnostní „kapitánskou večeři“ s živou hudbou
• Voda, káva, čaj
• Profesionální personál na lodi
• Manipulace se zavazadly
• Wi-Fi zdarma na palubě lodi

Cena nezahrnuje:
• Nápoje během jídla a na baru, jídla objednaná extra u palubního kuchaře
• Turistická a přístavní taxa 79 EUR/osoba/týden, platí pasažéři v hotovosti na lodi

Nezávazné objednání zájezdu

K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník

K201SD Split-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-Dubrovník

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny