Hotel Laguna Materada

Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada
Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada Hotel Laguna Materada

*
 
 
Hotel Laguna Materada

Speciální nabídka:
Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 28.2.2019, podmíněnou zaplacením zálohy 50%.
Letovisko:
POREČ je krásné, starobylé město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří Eufraziova bazilika (na seznamu UNESCO) z raně byzantského období a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily rozvoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniovými lesy, které v letním horku poskytují příjemný stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbená i proto, že nabízí hodně zábavy a sportu. V blízkosti Poreče je největší vodní park v Chorvatsku - AquaColors s tobogány, skluzavkami, línou řekou a množstvím bazénů pro dospělé i děti.
Poloha:
cca 3,5 km severně od Poreče.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (za poplatek), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon (C2B); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park (C2BP); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře s možností přistýlky (S2BM); suite 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana s možností 2 přistýlek (U2BN); suite 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park s možností 2 přistýlek (U2BP); 4lůžkové rodinné pokoje (2 spojené 2lůžkové pokoje s 1 vstupem), sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře s možností přistýlky (S4BM); 4lůžkové rodinné pokoje (2 spojené 2lůžkové pokoje s 1 vstupem), sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park s možností přistýlky (C4BP); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře, francouzské lůžko (C1BMF); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park, francouzské lůžko (C1BPF); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park s možností přistýlky (C3BP).
Stravování:
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, u večeře 1 nealkoholický nápoj nebo pivo nebo víno.

Pláž:
cca 100 m, oblázková, skalnatá, betonová plata.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé.
Dětská postýlka:
na vyžádání, v ceně.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.lagunaporec.com
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel Laguna Materada

Hotel Laguna Materada

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny