Hotel Laguna Molindrio

Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio
Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio

*
 
 
Hotel Laguna Molindrio

Letovisko:
POREČ je krásné, starobylé město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří Eufraziova bazilika (na seznamu UNESCO) z raně byzantského období a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily rozvoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniovými lesy, které v letním horku poskytují příjemný stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbená i proto, že nabízí hodně zábavy a sportu. V blízkosti Poreče je největší vodní park v Chorvatsku - AquaColors s tobogány, skluzavkami, línou řekou a množstvím bazénů pro dospělé i děti.
Poloha:
cca 4,5 km jižně od Poreče.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (za poplatek), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství, wellness – sauna, fitness, masáže, kosmetické procedury.
Ubytování:
1-2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat s možností přistýlky; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon s možností přistýlky; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, mořská strana s možností přistýlky; 4lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon (suite).
Stravování:
snídaně a večeře formou bufetu.
Pláž:
cca 300m, oblázková, skalnatá.
Sport:
cca 300m, oblázková, skalnatá.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 5 €/den.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.lagunaporec.com
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel Laguna Molindrio

Hotel Laguna Molindrio

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů