Hotel Laguna Molindrio

Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio
Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio Hotel Laguna Molindrio

*
 
 
Hotel Laguna Molindrio

Speciální nabídka:
Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 28.2.2019, podmíněnou zaplacením zálohy 50%.
Letovisko:
POREČ je krásné, starobylé město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří Eufraziova bazilika (na seznamu UNESCO) z raně byzantského období a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily rozvoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniovými lesy, které v letním horku poskytují příjemný stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbená i proto, že nabízí hodně zábavy a sportu. V blízkosti Poreče je největší vodní park v Chorvatsku - AquaColors s tobogány, skluzavkami, línou řekou a množstvím bazénů pro dospělé i děti.
Poloha:
cca 4,5 km jižně od Poreče.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (platba na recepci cca 1 €/den), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství, wellness – sauna, fitness, masáže, kosmetické procedury.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace s možností přistýlky (E2); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon s možností přistýlky (C2B); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře s možností přistýlky (P3BM); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park s možností přistýlky (S2BP); suite 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon s možností 2 přistýlek (U2B); suite 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace s možností 2 přistýlek (U2); suite 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park s možností 2 přistýlek (U2BP); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana s možností 2 přistýlek (U2BM); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře (P2BM).
Stravování:
snídaně a večeře formou bufetu.
Pláž:
cca 300m, oblázková, skalnatá.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, animace pro děti a dospělé, živá hudba.
Dětská postýlka: na vyžádání, v ceně.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 5 €/den.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.lagunaporec.com
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel Laguna Molindrio

Hotel Laguna Molindrio

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny