Hotel Plavi

Hotel Plavi Hotel Plavi Hotel Plavi Hotel Plavi Hotel Plavi
Hotel Plavi Hotel Plavi Hotel Plavi Hotel Plavi Hotel Plavi Hotel Plavi

*
 
 
Hotel Plavi

Speciální nabídka:
Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 31.3.2019, podmíněnou zaplacením zálohy 50%.
Letovisko:
POREČ je krásné, starobylé město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří Eufraziova bazilika (na seznamu UNESCO) z raně byzantského období a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily rozvoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniovými lesy, které v letním horku poskytují příjemný stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbená i proto, že nabízí hodně zábavy a sportu. V blízkosti Poreče je největší vodní park v Chorvatsku - AquaColors s tobogány, skluzavkami, línou řekou a množstvím bazénů pro dospělé i děti.
Poloha:
v oblasti Zelena Laguna, cca 5 km jižně od Poreče.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (platba na recepci cca 1 €/den), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén se sladkou vodou, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (E2); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon (C2B); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře s možností přistýlky (C3BM); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon s možností přistýlky (C3B); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře (C2BM); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park (C2BP); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (E1F).
Stravování:
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu nebo plná penze – snídaně, obědy a večeře formou bufetu; u večeře 1 nealkoholický nápoj nebo pivo nebo víno.
Pláž:
cca 50m, oblázková, skalnatá, betonová plata.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, animace pro děti a dospělé.
Dětská postýlka:
na vyžádání, v ceně.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.lagunaporec.com
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel Plavi

Hotel Plavi

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny