Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

Hotel PARENTIUM

Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM
Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM Hotel PARENTIUM

*
 
 
Hotel PARENTIUM

Letovisko:
POREČ je krásné, starobylé město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří Eufraziova bazilika (na seznamu UNESCO) z raně byzantského období a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily rozvoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniovými lesy, které v letním horku poskytují příjemný stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbená i proto, že nabízí hodně zábavy a sportu. V blízkosti Poreče je největší vodní park v Chorvatsku - AquaColors s tobogány, skluzavkami, línou řekou a množstvím bazénů pro dospělé i děti.
Poloha:
kompletně zrekonstruovaný hotel se nachází na klidném poloostrově v Zelené Laguně, 5 km od centra Poreče.
Pláž:
30 m od hotelu, skalnatá, betonová a částečně oblázková, lehátka zdarma pro klienty hotelu.
Ubytování:
klimatizovaný pokoj s možností přistýlky - TV/sat, telefon, trezor, přípojka na internet (WiFi – za poplatek),mini bar, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, balkon.
Stravování:
snídaně a večeře - švédské stoly, 1x týdně galavečer.
Další služby hotelu:
2 restaurace, kavárna, noční bar, kasino, TV-místnost, knihovna, kadeřnictví, prodejna novin a časopisů, prodejna suvenýrů, vnitřní bazén se sladkou vodou, vnitřní whirpool, 2 venkovní bazény, jeden s mořskou vodou druhý vyhřívaný se sladkou vodou, terasa na opalování a odpočinek s lehátky, turecká koupel, zdravotní centrum pro akupunkturu, fyzioterapii a kosmetika, kadeřnický salon, animační programy pro dospělé, parkoviště za poplatek 1,- EUR/den.
Dodatečná nabídka:
TK Zelená Laguna, tenis, stolní tenis, minigolf, lyžování na vodě, půjčovna kol (za poplatek).
Domácí mazlíčci:
nejsou dovoleni.
Check in/out:
po 14 hod./do 10 hod.
Další info:
www.lagunaporec.com

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel PARENTIUM

Hotel PARENTIUM

Termíny