Hotel Laguna Parentium

Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium
Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium Hotel Laguna Parentium

*
 
 
Hotel Laguna Parentium

Letovisko:
POREČ je krásné, starobylé město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří Eufraziova bazilika (na seznamu UNESCO) z raně byzantského období a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily rozvoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniovými lesy, které v letním horku poskytují příjemný stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbená i proto, že nabízí hodně zábavy a sportu. V blízkosti Poreče je největší vodní park v Chorvatsku - AquaColors s tobogány, skluzavkami, línou řekou a množstvím bazénů pro dospělé i děti.
Poloha:
cca 5 km jižně od Poreče.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (platba na recepci cca 1 €/den), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén s mořskou vodou, venkovní bazén se sladkou vodou, lehátka u bazénu v omezeném množství, wellness – jacuzzi, masáže, kosmetické procedury.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park s možností přistýlky; přistýlka je pouze pro děti do 18 let.
Stravování:
snídaně - formou bufetu nebo polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.
Pláž:
cca 30 m, skalnatá, betonová plata.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 10€/den.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, půjčovna kol, animace pro dospělé.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.lagunaporec.com
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel Laguna Parentium

Hotel Laguna Parentium

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny