Hotel Delfin

Hotel Delfin Hotel Delfin Hotel Delfin Hotel Delfin Hotel Delfin
Hotel Delfin Hotel Delfin Hotel Delfin Hotel Delfin Hotel Delfin Hotel Delfin Hotel Delfin Hotel Delfin Hotel Delfin Hotel Delfin Hotel Delfin Hotel Delfin

*
 
 
Hotel Delfin

Letovisko:
POREČ je krásné, starobylé město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří Eufraziova bazilika (na seznamu UNESCO) z raně byzantského období a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily rozvoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniovými lesy, které v letním horku poskytují příjemný stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbená i proto, že nabízí hodně zábavy a sportu. V blízkosti Poreče je největší vodní park v Chorvatsku - AquaColors s tobogány, skluzavkami, línou řekou a množstvím bazénů pro dospělé i děti.
Poloha:
cca 5,5 km jižně od Poreče.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, Wi-Fi na recepci a v lobby (v ceně), parkoviště (platba na recepci cca 1 €/den), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC (E2); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, balkon (C1B); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, balkon, s možností přistýlky (C2B); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (C2BN); 4lůžkové rodinné pokoje, sprcha/WC, balkon, mořská strana (F4BN); dodáním přistýlky do 2lůžkového pokoje (C2B a C2BN) je prostor velmi omezen, neboť se přistýlka vkládá mezi 2 základní lůžka.
Stravování:
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu nebo plná penze - snídaně, obědy a večeře formou bufetu.
Pláž:
cca 50 m, oblázková, skalnatá, betonová plata.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 5 €/den.
Domácí mazlíčci:
platba na recepci 13 €/den.
Internetová adresa ubytování:
www.plavalaguna.com
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel Delfin

Hotel Delfin

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny