Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

Apartmány LAGUNA GALIJOT

Apartmány LAGUNA GALIJOT Apartmány LAGUNA GALIJOT Apartmány LAGUNA GALIJOT Apartmány LAGUNA GALIJOT Apartmány LAGUNA GALIJOT


*
 
 
Apartmány LAGUNA GALIJOT

Letovisko:
POREČ je krásné, starobylé město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří Eufraziova bazilika (na seznamu UNESCO) z raně byzantského období a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily rozvoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniovými lesy, které v letním horku poskytují příjemný stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbená i proto, že nabízí hodně zábavy a sportu. V blízkosti Poreče je největší vodní park v Chorvatsku - AquaColors s tobogány, skluzavkami, línou řekou a množstvím bazénů pro dospělé i děti.
Poloha:
v Plavé Laguně, v bezprostřední blízkosti stejnojmenného hotelu.
Pláž:
skalnatá a betonová, částečně oblázková.
Ubytování:
klimatizovaný apartmán 1/2+1 - menší pokoj, obývací místnost, přístýlka, kuchyňský kout včetně mikrovlné trouby a kávovaru, TV/sat, telefon, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, terasa.
klimatizovaný apartmán 1/4+1 - 2/2 menší pokoje, obývací místnost, přístýlka, kuchyňský kout včetně mikrovlné trouby a kávovaru, TV/sat, telefon, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, terasa.
Dodatečná nabídka:
Hotel Villa Laguna Galijot a TK Plavá Laguna, parkoviště za polatek 1 EUR/den.
Domácí mazlíčci:
dovoleni (poplatek 8 EUR/den, nutné předchozí potvrzení)
Check in:
po 14 hod./do 10 hod.
Další info:
www.plavalaguna.hr

Nezávazné objednání zájezdu

Apartmány LAGUNA GALIJOT

Apartmány LAGUNA GALIJOT

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů