Hotel Laguna Gran Vista

Hotel Laguna Gran Vista Hotel Laguna Gran Vista Hotel Laguna Gran Vista Hotel Laguna Gran Vista Hotel Laguna Gran Vista
Hotel Laguna Gran Vista Hotel Laguna Gran Vista Hotel Laguna Gran Vista Hotel Laguna Gran Vista Hotel Laguna Gran Vista Hotel Laguna Gran Vista Hotel Laguna Gran Vista Hotel Laguna Gran Vista Hotel Laguna Gran Vista Hotel Laguna Gran Vista

*
 
 
Hotel Laguna Gran Vista

Speciální nabídka:
Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 1.4.2020, podmíněnou zaplacením zálohy 50%.
Letovisko:
POREČ je krásné, starobylé město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří Eufraziova bazilika (na seznamu UNESCO) z raně byzantského období a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily rozvoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniovými lesy, které v letním horku poskytují příjemný stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbená i proto, že nabízí hodně zábavy a sportu. V blízkosti Poreče je největší vodní park v Chorvatsku - AquaColors s tobogány, skluzavkami, línou řekou a množstvím bazénů pro dospělé i děti.
Poloha:
v oblasti Zelena Laguna, cca 5 km jižně od Poreče.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (platba na recepci 1 €/den), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, s možností přistýlky (E2); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (C2BN); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park, s možností 2 přistýlek (suite, U3B); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností 2 přistýlek (suite, U3BN); 1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (E1).
Stravování:
polopenze plus - snídaně a večeře formou bufetu, u večeře nealkoholické nápoje (džus, voda) nebo domácí alkoholické nápoje (pivo a víno); v poledne zákusek nebo sendvič v hotelovém baru.
Pláž:
cca 200m, skalnatá, betonová plata.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé, živá hudba.
Dětská postýlka:
na vyžádání, v ceně.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.lagunaporec.com
Cena zahrnuje:
ubytování, polopenzi plus, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel Laguna Gran Vista

Hotel Laguna Gran Vista

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny