Apartmány LAGUNA BELLEVUE*
 
 
Apartmány LAGUNA BELLEVUE

Letovisko:
POREČ je krásné, starobylé město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří Eufraziova bazilika (na seznamu UNESCO) z raně byzantského období a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily rozvoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniovými lesy, které v letním horku poskytují příjemný stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbená i proto, že nabízí hodně zábavy a sportu. V blízkosti Poreče je největší vodní park v Chorvatsku - AquaColors s tobogány, skluzavkami, línou řekou a množstvím bazénů pro dospělé i děti.
Poloha:
nacházejí se 3 km od Poreče v zeleni.
Pláž:
100 - 400 metrů kamenitá, travnatá, betonová plata.
Lehátka z poplatek.
Ubytování:
apartmán 2-3 - ložnice, obývací pokoj s gaučem, kuchyňský kout s lednicí, elektrickým sporákem, troubou, mikrovlnou troubou, aparátem na kávu, telefon, TV/sat, Wi-Fi, koupelna, WC,vysoušeč vlasů, terasa.
apartmán 4-5 - 2/2 pokoje, obývací pokoj s gaučem, kuchyňský kout s lednicí, elektrickým sporákem, troubou, mikrovlnou troubou, aparátem na kávu, telefon, TV/sat, Wi-Fi, koupelna, WC,vysoušeč vlasů, terasa.
Další služby:
recepce, TV místnost, obchod s suvenýry, prodejna novin a časopisů, restaurace, bary, obchůdky, venkovní bazén s sladkou vodou, dětský bazén s sladkou vodou,
animační program pro děti a dospělé (27.5.-7.9.2018), hlídané parkoviště za poplatek 1,- EUR/den.
Sport:
za poplatek tenis, stolní tenis, minigolf, košíková, vodní lyžování, jízda na koni, windsurfing, půjčovna kol, potápění.
Domácí mazlíčci:
dovoleni (poplatek 8 EUR/den, nutné předchozí potvrzení)
Check in/out:
od 14 hod./do 10 hod.
Další info:
www.plavalaguna.hr

Nezávazné objednání zájezdu

Apartmány LAGUNA BELLEVUE

Apartmány LAGUNA BELLEVUE

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů