Park Plaza Verudela Resort

Park Plaza Verudela Resort Park Plaza Verudela Resort Park Plaza Verudela Resort Park Plaza Verudela Resort Park Plaza Verudela Resort
Park Plaza Verudela Resort Park Plaza Verudela Resort Park Plaza Verudela Resort Park Plaza Verudela Resort Park Plaza Verudela Resort Park Plaza Verudela Resort Park Plaza Verudela Resort Park Plaza Verudela Resort Park Plaza Verudela Resort Park Plaza Verudela Resort

*
 
 
Park Plaza Verudela Resort

Letovisko:
Název města je řeckého původu (Pola – město). Ve 2. století př.n.l., v období císaře Augusta, se stalo součástí římské kolonie. Z tohoto tzv. zlatého období zůstala řada památek a archeologických nálezů, jako například proslulý amfiteátr, Augustův chrám, Herkulova a Zlatá brána atd. V období Rakousko-Uherské monarchie se stala Pula hlavním vojenským přístavem. Vyvíjí se jako turistické středisko, především pro své okolí – Brijunské souostroví (na západě), Punty Verudely a medulinské reviéry (na jihu).
Poloha:
v oblasti Verudela, cca 5 km jižně od Puly.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště, směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
studio STD2 - velikost cca 25m2, denní místnost s pohovkou pro 2 osoby; studio STD2+1 - velikost cca 25m2, denní místnost s pohovkou pro 2 osoby a přistýlkou; apartmán A2-4 - velikost cca 30-40m2, 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (BILO); A2-4 - velikost cca 30-40m2, 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, mořská strana (BILO); apartmán A2-4 - velikost cca 30-40m2, 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (premium, BILO); apartmán A2-4 - velikost cca 30-40m2, 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, mořská strana (premium, BILO); apartmán A5 - velikost cca 55m2, 2 oddělené 2lůžkové ložnice, 1lůžkový pokoj, denní místnost (TRILO); apartmán A4-6 - velikost cca 55m2, 2 oddělené 2lůžkové ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (TRILO); vždy vybavený kuchyňský kout, TV/sat, telefon, sprcha/WC, klimatizace, balkon nebo terasa nebo vstup do zahrady; apartmány premium jsou v blízkosti pláže, bazénu a Kid´s clubu (30-150m).
Stravování:
vlastní nebo s možností dokoupení polopenze (při objednání polopenze má dítě do 6 let tuto službu ZDARMA).
Pláž:
cca 100-300 m, oblázková, skalnatá.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé.
Dětská postýlka:
na vyžádání, v ceně.
Domácí mazlíčci:
do 10 kg, platba na recepci 12 €/den.
Internetová adresa ubytování:
www.arenaturist.com
Cena zahrnuje:
ubytování bez stravy, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Park Plaza Verudela Resort

Park Plaza Verudela Resort

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny