Apartmány Horizont

Apartmány Horizont Apartmány Horizont Apartmány Horizont Apartmány Horizont Apartmány Horizont
Apartmány Horizont Apartmány Horizont Apartmány Horizont Apartmány Horizont Apartmány Horizont Apartmány Horizont Apartmány Horizont Apartmány Horizont

*
 
 
Apartmány Horizont

Letovisko:
Název města je řeckého původu (Pola – město). Ve 2. století př.n.l., v období císaře Augusta, se stalo součástí římské kolonie. Z tohoto tzv. zlatého období zůstala řada památek a archeologických nálezů, jako například proslulý amfiteátr, Augustův chrám, Herkulova a Zlatá brána atd. V období Rakousko-Uherské monarchie se stala Pula hlavním vojenským přístavem. Vyvíjí se jako turistické středisko, především pro své okolí – Brijunské souostroví (na západě), Punty Verudely a medulinské reviéry (na jihu).
Poloha:
v oblasti Verudela, cca 4 km jižně od Puly.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně), směnárna, venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
apartmán B2-3 - velikost cca 25-30m2, oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou; apartmán B2-4 - velikost cca 30-35m2, oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby; apartmán BX2-4 - velikost cca 35-40m2, oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby; renovovaný apartmán BX2-4, AC - velikost cca 35-40m2, oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, klimatizace; vždy vybavený kuchyňský kout, kávovar, TV/sat, telefon, sprcha/WC, balkon.
Stravování:
vlastní.
Pláž:
cca 100-250m, oblázková, skalnatá, betonová plata.
Sport a zábava:
tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé, živá hudba.
Dětská postýlka:
na vyžádání, v ceně.
Domácí mazlíčci:
1 do 10 kg, platba na recepci 10 €/den.
Internetová adresa ubytování:
www.arenaturist.com
Cena zahrnuje:
ubytování bez stravy, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.


Nezávazné objednání zájezdu

Apartmány Horizont

Apartmány Horizont

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny