Apartmány Splendid Resort

Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort
Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort Apartmány Splendid Resort

*
 
 
Apartmány Splendid Resort

Letovisko:
Název města je řeckého původu (Pola – město). Ve 2. století př.n.l., v období císaře Augusta, se stalo součástí římské kolonie. Z tohoto tzv. zlatého období zůstala řada památek a archeologických nálezů, jako například proslulý amfiteátr, Augustův chrám, Herkulova a Zlatá brána atd. V období Rakousko-Uherské monarchie se stala Pula hlavním vojenským přístavem. Vyvíjí se jako turistické středisko, především pro své okolí – Brijunské souostroví (na západě), Punty Verudely a medulinské reviéry (na jihu).
Poloha:
v oblasti Verudela, cca 4 km jižně od Puly.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně), směnárna, venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
apartmán A2-4 - velikost cca 32-40m2, oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby; apartmán A3-5 - velikost cca 40-55m2, oddělená 2lůžková ložnice s přistýlkou, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby; vždy vybavený kuchyňský kout, TV/sat, telefon, sprcha/WC, balkon nebo terasa); možnost dokoupení klimatizace (platba na recepci 5 €/den).
Stravování:
vlastní
Pláž:
cca 100-250m, oblázková, skalnatá, betonová plata.
Sport a zábava:
tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé, živá hudba.
Dětská postýlka:
na vyžádání, v ceně.
Domácí mazlíčci:
platba na recepci 10 €/den.
Internetová adresa ubytování:
www.arenaturist.com
Cena zahrnuje:
ubytování bez stravy, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.


Nezávazné objednání zájezdu

Apartmány Splendid Resort

Apartmány Splendid Resort

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny