Resort Funtana

Resort Funtana Resort Funtana Resort Funtana Resort Funtana Resort Funtana
Resort Funtana Resort Funtana Resort Funtana Resort Funtana Resort Funtana Resort Funtana Resort Funtana Resort Funtana

*
 
 
Resort Funtana

Speciální nabídka:
Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 15.3.2020, podmíněnou zaplacením zálohy 50%, která podléhá v tomto případě 100% stornu v případě odstoupení od smlouvy. Při případné změně účastníka bude sleva za včasný nákup odebrána.
Letovisko:
Vrsar je malé město – 1870 obyvatel – ležící na západním pobřeží poloostrova Istrie asi 10 km jižně od Poreče. Vrsar okouzlí svoje návštěvníky romantickou atmosférou starého istrijského rybářského místa. Město terasovitě stoupá po svazích kolem moře nad malebným přístavem, chráněným řadou ostrůvků. Vrsar je oblíbená turistická destinace se zaměřením na naturistickou rekreaci. Nachází se zde největší nudistický resort v Evropě – Koversada.
Poloha:
komplex 4 pavilonů, cca 3 km od Vrsaru.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana (standard); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (superior); vždy vysoušeč vlasů, sejf, Wi-Fi.
Stravování:
all inclusive – snídaně (7:00-10:00 hod.), obědy (12:00-14:00 hod.) a večeře (18:30-21:00 hod.) formou bufetu - s nápoji u obědů a večeří (nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby - pivo a víno); během dne (10:00-24:00 hod.) nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby - pivo a víno podávané v restauraci Tramontana a ve Fresh baru.; zmrzlina podávaná (10:00-22:00 hod) v restauraci Tramontana a ve Fresh baru; sendviče podávané (17:00-18:00 hod.) v Fresh baru; po večeři (21:00-24:00 hod.) domácí alkoholické nápoje ve Fresh baru; restaurace Tramontana nabízí (12:00-16:00 hod.) těstoviny, rizoto, maso a letní saláty; all inclusive začíná v den příjezdu obědem a končí v den odjezdu snídaní.
Pláž:
skalnatá a kamenitá a oblázková cca 20-50 m, sprchy na pláži, slunečníky a lehátka za poplatek.
Sport a zábava:
tenisové kurty, mini golf, pronájem jízdních kol, pronájem šlapadel, stolní tenis, dětské hřiště, sportovní turnaje, aerobic, aqua aerobic, animace pro děti i dospělé, živá hudba.
Dětská postýlka:
na vyžádání, v ceně.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.maistra.com
Cena zahrnuje:
ubytování, all inclusive, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Resort Funtana

Resort Funtana

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny