Allegro Sunny Hotel by Valamar

Allegro Sunny Hotel by Valamar Allegro Sunny Hotel by Valamar Allegro Sunny Hotel by Valamar Allegro Sunny Hotel by Valamar Allegro Sunny Hotel by Valamar
Allegro Sunny Hotel by Valamar Allegro Sunny Hotel by Valamar Allegro Sunny Hotel by Valamar Allegro Sunny Hotel by Valamar Allegro Sunny Hotel by Valamar Allegro Sunny Hotel by Valamar

*
 
 
Allegro Sunny Hotel by Valamar

Letovisko:
Idylická rybářská osada leží v malé zátoce, na ústí strmého východního istrijského břehu. Čisté moře a krásné písčité pláže podmínily rychlý vývoj turismu. Dnes má Rabac řadu hotelů a jiných objektů, které umožňují klidnou dovolenou.
Poloha:
ve svahu, na poloostrově Sv. Andrija, cca 2 km jižně od Rabacu.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství, wellness – masáže.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (standard, STTP); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, strana park, s možností přistýlky (superior, STPPB); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana (superior, SUTSB); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (superior, SUPSB); vždy minibar, vysoušeč vlasů, sejf, telefon.
Stravování:
polopenze plus - snídaně a večeře formou bufetu, u večeře nealkoholické nápoje (džus, voda) nebo domácí alkoholické nápoje (pivo a víno).
Pláž:
cca 100 m, oblázková, skalnatá, betonová plata.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé, živá hudba.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 5 €/den.
Domácí mazlíčci:
platba na recepci 20 €/den.
Internetová adresa ubytování:
www.valamar.com
Cena zahrnuje:
ubytování, polopenzi plus, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Allegro Sunny Hotel by Valamar

Allegro Sunny Hotel by Valamar

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny