Apartmány a bungalovy Polynesia

Apartmány a bungalovy Polynesia Apartmány a bungalovy Polynesia Apartmány a bungalovy Polynesia Apartmány a bungalovy Polynesia Apartmány a bungalovy Polynesia
Apartmány a bungalovy Polynesia Apartmány a bungalovy Polynesia Apartmány a bungalovy Polynesia Apartmány a bungalovy Polynesia Apartmány a bungalovy Polynesia Apartmány a bungalovy Polynesia

*
 
 
Apartmány a bungalovy Polynesia

Letovisko:
Umag leží na západním břehu Istrie. Staré městské jádro leží na poloostrově, na zbytcích římské pevnosti. Už staří Římané si vybrali toto městečko vzhledem k jeho mírnému podnebí a moři. Časem se Umag stal známým turistickým střediskem, s důrazem na sportovní aktivitu – hlavně tenis (turnaj ATP). V okolí: možné procházky a jízda na kole, vinná cesta.
Poloha:
v oblasti Katoro, v řástečně zalesněné části, cca 3 km severně od Umagu.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, v blízkosti restaurace, kavárna, bar, market, Wi-Fi (za poplatek), parkoviště, směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
studio A3 - velikost cca 32m2, denní místnost se 2 lůžky a rozkládací pohovkou pro 1 osobu (ES2BP1); apartmán A3 - velikost cca 39m2, 1 oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 1 osobu (EA2BP1); apartmán A4 typ 3A - velikost cca 47m2, 1 oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (EA2BP2); apartmán A5 typ 4A - velikost cca 50m2, 1 oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a pohovkou pro 1 osobu (EA2BP3); bungalov B2 - velikost cca 27m2, denní místnost se 2 lůžky (CS2TP); bungalov B2-4 - velikost cca 46m2, oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (CA2TP2); bungalov B5 - velikost cca 52m2, 1 oddělená 2lůžková ložnice, 2 lůžka na galerii, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 1 osobu (CA4TP1); vždy vybavený kuchyňský kout, TV/sat, telefon, sprcha/WC, balkon nebo terasa.
Stravování:
vlastní nebo s možností dokoupení polopenze (při objednání polopenze má dítě do 5 let tuto službu ZDARMA).
Pláž:
cca 100-500m, oblázková, skalnatá, betonová plata.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé, živá hudba.
Dětská postýlka:
na vyžádání, v ceně.
Domácí mazlíčci:
platba na recepci 13 €/den.
Internetová adresa ubytování:
www.plavalaguna.com
Cena zahrnuje:
ubytování bez stravy, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.


Nezávazné objednání zájezdu

Apartmány a bungalovy Polynesia

Apartmány a bungalovy Polynesia

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny