Vyberte termín:
Zavřít
25.08 - 01.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Bez stravy Bez stravy
vyprodáno
01.09 - 08.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Bez stravy Bez stravy
vyprodáno
08.09 - 15.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Bez stravy Bez stravy
od 5 320 Kč
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

Apartmány a bungalovy POLYNESIA

Apartmány a bungalovy POLYNESIA Apartmány a bungalovy POLYNESIA Apartmány a bungalovy POLYNESIA Apartmány a bungalovy POLYNESIA Apartmány a bungalovy POLYNESIA
Apartmány a bungalovy POLYNESIA Apartmány a bungalovy POLYNESIA Apartmány a bungalovy POLYNESIA Apartmány a bungalovy POLYNESIA Apartmány a bungalovy POLYNESIA Apartmány a bungalovy POLYNESIA

*
 
 
Apartmány a bungalovy POLYNESIA

Letovisko:
Umag leží na západním břehu Istrie. Staré městské jádro leží na poloostrově, na zbytcích římské pevnosti. Už staří Římané si vybrali toto městečko vzhledem k jeho mírnému podnebí a moři. Časem se Umag stal známým turistickým střediskem, s důrazem na sportovní aktivitu – hlavně tenis (turnaj ATP). V okolí: možné procházky a jízda na kole, vinná cesta.
Poloha:
v komplexu Katoro, 3 km od Umagu, turistický vlak.
Pláž:
kamenitá a oblázková.
Ubytování:
A3 apartmán (studio): obývací pokoj se třemi lůžky a kuchyňským koutem TV/sat, telefon, kávovar, sprcha/WC, balkon • A3 apartmán: 1/2 pokoj, obývací pokoj s jedním lůžkem a kuchyňským koutem, TV/sat, telefon, kávovar, sprcha/WC, balkon • A4 apartmán (typ 3A): 1/2 pokoj, obývací pokoj se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, TV/sat, telefon, kávovar, sprcha/WC, balkon • A5 apartmán (typ 4A): 1/2 pokoj, obývací pokoj se třemi lůžky a kuchyňským koutem, TV/sat, telefon, kávovar, sprcha/WC, balkon • BGW 2 – bungalov B2 pro 2 osoby, 1/2 pokoj, kuchyňský kout, TV/sat, telefon, sprcha/WC, balkon nebo terasa • BGW 2-4 – bungalov B4 pro 2-4 osoby, 1/2 pokoj, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, TV/sat, telefon, sprcha/WC, balkon nebo terasa • BGW 5 – bungalov B5 pro 5 osob s možností přistýlky, 2/2 pokoje, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, TV/sat, telefon, sprcha/WC, balkon nebo terasa.
V komplexu:
tržnice, obchody se suvenýry, ambulance, internetový koutek, sejf na recepci, venkovní bazén, bazén pro děti, zábavní středisko, parkoviště.
Sport:
tenisové kurty, hřiště pro košíkovou, minigolf, stezka pro rekreační běh, střelnice, vodní sporty.
Poznámka:
při doplacení polopenze má dítě do 5 let tuto službu ZDARMA.
Domácí mazlíčci:
dovoleni (polatek 13 EUR/den).
Check in/out:
od 15 hod./ do 10 hod.
Další info:
www.istraturist.com

Nezávazné objednání zájezdu

Apartmány a bungalovy POLYNESIA

Apartmány a bungalovy POLYNESIA

Termíny