Apartmány Sol Stella

Apartmány Sol Stella Apartmány Sol Stella Apartmány Sol Stella Apartmány Sol Stella Apartmány Sol Stella
Apartmány Sol Stella Apartmány Sol Stella Apartmány Sol Stella Apartmány Sol Stella Apartmány Sol Stella Apartmány Sol Stella Apartmány Sol Stella Apartmány Sol Stella Apartmány Sol Stella Apartmány Sol Stella

*
 
 
Apartmány Sol Stella

Letovisko:
Umag leží na západním břehu Istrie. Staré městské jádro leží na poloostrově, na zbytcích římské pevnosti. Už staří Římané si vybrali toto městečko vzhledem k jeho mírnému podnebí a moři. Časem se Umag stal známým turistickým střediskem, s důrazem na sportovní aktivitu – hlavně tenis (turnaj ATP). V okolí: možné procházky a jízda na kole, vinná cesta.
Poloha:
v oblasti Stella Maris, cca 3 km severně od Umagu.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (platba na recepci 1 €/den), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén s mořskou vodou nebo, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
apartmán A3 classic - velikost cca 28m2, oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou (CA2BP1); apartmán A4 premium - velikost cca 30m2, oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (SA2BP2); apartmán A4 superior - velikost cca 28m2, oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (PA2TP2); vždy vybavený kuchyňský kout, TV/sat, telefon, sprcha/WC, balkon nebo terasa.
Stravování:
vlastní nebo s možností dokoupení polopenze (při objednání polopenze má dítě do 5 let tuto službu ZDARMA).
Pláž:
cca 200m, oblázková, skalnatá, betonová plata.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé, živá hudba.
Dětská postýlka:
na vyžádání, v ceně.
Domácí mazlíčci:
platba na recepci 13 €/den.
Internetová adresa ubytování:
www.plavalaguna.com
Cena zahrnuje:
ubytování bez stravy, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Apartmány Sol Stella

Apartmány Sol Stella

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny