Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní

Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní

*
 
 
Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní

Speciální nabídka:
Pojeďte se s námi podívat do Národního parku Plitvická jezera, ležící v v oblasti Lika. Jedná se o soustavu 16 jezer, která propojují vodopády a kaskády, z nichž nejvyšší, Sastavci, je vysoký 49 m. Národní park je na seznamu světového přírodního bohatství UNESCO, a to od r.1979. Jezera obklopují zelesněné kopce Veliká Kapela a Plješevice.
Program poznávacího zájezdu:
Plitvická jezera – Záhřeb – Termální lázně Tuhelj

1.den - odjezd z ČR ve večerních hodinách s možností přistoupení na trase Praha, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Mikulov

2.den - v ranních hodinách příjezd na Plitvická jezera, ranní přestávka na snídani a hygienu, průvodce zajistí vstup a vydá se s klienty na prohlídku, klienti se mohou pohybovat i individuálně a je možné si vybrat trasy různé délky, Národní park Plitvická jezera je unikátní soustava jezer a vodopádů, natáčel se zde například film Poklad na stříbrném jezeře, v pozdních odpoledních hodinách přejedeme autobusem do hlavního města Chorvatska – Záhřeb, kde se ubytujeme.

3.den po snídani v hotelu si s místním průvodcem projdeme centrum Záhřebu a shlédneme největší historické zajímavosti a atrakce chorvatské metropole: Horní město – Kaptol – věž Lotršak – ulice Tkalčičeva - tržiště Dolac – Jelačičovo náměstí – a další atrakce v rámci tzv. Zelené podkovy v centru města, v odpoledních hodinách, cca 13.00, odjedeme do cca 40 km vzdálených termálních lázní Tuheljske Toplice, které jsou známé koupalištěm vybudovaným za římských dob, lázně vyrostly na úpatí hory Cesargradska gora, minerální prameny umožňují koupání po celý rok ve vnitřních a venkovních bazénech, najdete zde také sauny a parní lázně, předpokládaná doba pobytu ve vodním světu Terme Tuhelj je 3 hodiny, pokud nebudete mít o návštěvu lázní zájem, můžete se věnovat pěší turistice po okolí nebo zajít na ochutnávku dobrého vína, ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

4.den - příjezd do ČR v ranních hodinách.
Cena zahrnuje:
dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, 1 x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích, 1 x snídani v hotelu, služby průvodce, prohlídku Záhřebu s místním průvodcem.
Cena nezahrnuje:
vstup Plitvická jezera cca 110,-HRK/dospělí, cca 55,-HRK/děti 7-18 let. Vstup do Terme Tuhelj cca 70,-HRK/dospělí, cca 40,-HRK/děti 6-15 let.
Poznámka:
Cena nezahrnuje cestovní pojištění ani pojištění storna.

Nezávazné objednání zájezdu

Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní

Plitvická jezera s návštěvou termálních lázní

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů