Poutní místo Marija Bistrica

Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica Poutní místo Marija Bistrica

*
 
 
Poutní místo Marija Bistrica

Speciální nabídka:
Navštivte s námi největší a nejnavštěvovanější poutní místo v Chorvatsku – Národní poutní místo Panny Marie, Matky Boží Bistrické. Poutní místo Marija Bistrica leží v malebné, zvlněné krajině Chorvatského Záhoří a v historii chorvatského národa hraje velmi významnou roli. Pravidelně se tu sjíždějí veřící ze všech krajů Chorvatska, ale i ze zahraničí, aby před Matkou Boží Bistrickou prosili o pomoc a vyslyšení. Ročně toto poutní místo navštíví přes 500.000 věřících.
Program poznávacího zájezdu:
Termální lázně Tuhelj - Záhřeb - Marija Bistrica

1.den odjezd z ČR v nočních hodinách s možností přistoupení na trase Praha, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Mikulov, v dopoledních hodinách příjezd do termálních lázní Tuheljske Toplice, jejichž termální prameny využívali již Římané, lázně vyrostly na úpatí hory Cesargradska gora, minerální prameny umožňují koupání po celý rok ve vnitřních a venkovních bazénech, najdete zde také sauny a parní lázně. Předpokládaná doba pobytu ve vodním světě Terme Tuhelj je 3 hodiny, pokud nebudete mít o návštěvu lázní zájem, můžete se věnovat pěší turistice po okolí nebo zajít na ochutnávku dobrého vína, v odpoledních hodinách přejedeme autobusem cca 40 km do hlavního města Chorvatska – Záhřeb, kde se ubytujeme.

2.den po snídani v hotelu si s místním průvodcem projdeme centrum Záhřebu a shlédneme největší historické zajímavosti a atrakce chorvatské metropole: Horní město – Kaptol – věž Lotršak – ulice Tkalčičeva - tržiště Dolac – Jelačičovo náměstí – a další atrakce v rámci tzv. Zelené podkovy v centru města, v odpoledních hodinách, cca 13.00, odjedeme do cca 35 km vzdáleného poutního místa Marija Bistrica, prohlédneme si toto největší chorvatské poutní místo a navštívíme Baziliku Matky Boží, nejuctívanějším artefaktem Marije Bistrice je dřevěná gotická socha Panny Marie s dítětem, pocházející z doby kolem roku 1500, ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

3.den - příjezd do ČR v ranních hodinách.


Cena zahrnuje:
dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, 1 x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích, 1 x snídani v hotelu, služby průvodce, prohlídku Záhřebu s místním průvodcem
Cena nezahrnuje:
vstup do Terme Tuhelj cca 70,-HRK/dospělí, cca 40,-HRK/děti 6-15 let.
Poznámka:
Cena nezahrnuje cestovní pojištění ani pojištění storna.

Nezávazné objednání zájezdu

Poutní místo Marija Bistrica

Poutní místo Marija Bistrica

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů