Slovinská vína a Plitvická jezera

Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera Slovinská vína a Plitvická jezera

*
 
 
Slovinská vína a Plitvická jezera

Speciální nabídka:
Poznávací zájezd na Plitvická jezera v kombinaci s degustací lahodného vína vám přináší možnost vychutnat si dary přírody se zapojením všech smyslů. Na zpátečné cestě si totiž uděláme malou zastávku ve vinařské oblasti, kde je možné se «osvěžit» lahodným slovinským vínem přímo od výrobce.
Program poznávacího zájezdu:
Ptuj - Záhřeb - Plitvická jezera

1.den - odjezd z ČR ve večerních hodinách s možností přistoupení na trase Praha, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Mikulov

2.den - v ranních hodinách příjezd na Plitvická jezera, ranní přestávka na snídani a hygienu, průvodce zajistí vstup a vydá se s klienty na prohlídku, klienti se mohou pohybovat i individuálně a je možné si vybrat trasy různé délky, Národní park Plitvická jezera je unikátní soustava jezer a vodopádů, natáčel se zde například film Poklad na stříbrném jezeře, v pozdních odpoledních hodinách přejedeme autobusem do hlavního města Chorvatska – Záhřeb, kde se ubytujeme.

3.den - po snídani v hotelu si s místním průvodcem projdeme centrum Záhřebu a shlédneme největší historické zajímavosti a atrakce chorvatské metropole: Horní město – Kaptol – věž Lotršak – ulice Tkalčičeva - tržiště Dolac – Jelačičovo náměstí – a další atrakce v rámci tzv. Zelené podkovy v centru města, v odpoledních hodinách, cca 13.00, odjedeme do slovinského městečka Ptuj, které je proslaveno pěstováním vinné révy a výrobou skvělého vína. Navštívíme zdejší vinařství „Ptujska klet“, kde nás místní průvodce provede vinnými sklepy a na závěr v rámci degustace ochutnáme několik vín, která jsou typická pro zdejší viniční tratě, ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

4. den - příjezd do ČR v ranních hodinách.
Cena zahrnuje:
dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, 1 x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích, 1 x snídani v hotelu, služby průvodce, prohlídku Záhřebu s místním průvodcem, pojištění CK.
Cena nezahrnuje:
vstup Plitvická jezera cca 110,-HRK/dospělí, cca 55,-HRK/děti 7-18 let. Vstup do Ptujských vinných sklepů a degustaci vína 1O,-EUR/osobu.
Poznámka:
Cena nezahrnuje cestovní pojištění ani pojištění storna.

Nezávazné objednání zájezdu

Slovinská vína a Plitvická jezera

Slovinská vína a Plitvická jezera

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů