Hotel ZVONIMIR

Hotel ZVONIMIR Hotel ZVONIMIR Hotel ZVONIMIR Hotel ZVONIMIR Hotel ZVONIMIR
Hotel ZVONIMIR Hotel ZVONIMIR Hotel ZVONIMIR Hotel ZVONIMIR Hotel ZVONIMIR Hotel ZVONIMIR

*
 
 
Hotel ZVONIMIR

Letovisko:
Malé městečko s 1550 obyvateli ležící na ostrově Krk ve Kvarnerském zálivu je skrytý drahokam Jadranu. Baška je kulturní a historické centrum slavné pro nejstarší nalezený hlaholský text v kostele sv. Lucie z roku 1100. Baška je jedním z nejznámějších turistických městeček na ostrovech ve Kvarnerském zálivu s velkým množstvím apartmánů a vil uprostřed vinohradů a starých kamenných zahrad. V pěším dosahu Bašky se vyskytuje na třicet oblázkových pláží a některá z nich může být jenom vaše. Zda se rozhodnete objevit některou z těch větších či menších je čistě na vás. Na ostrově se nachází 16 pěších tras o celkové délce přesahující 80 km. Trasy se liší od jednoduchých až po ty náročné, včetně trasy na Obzovou – s 596 metry nejvyšší vrch ostrova Krk.
Poloha:
nachází se 300 m od centra města Baška na ostrově Krk.
Pláž:
dlouhá oblázková 20m, oceněna Modrou vlajkou.
Ubytování:
klimatizovaný pokoj - LCDTV/sat, telefon, připojení na internet, sprcha nebo vana/WC, vysoušeč vlasů, většina pokojů má balkon
klimatizovaný pokoj junior family - LCDTV/sat, telefon, připojení na internet, sprcha nebo vana/WC, vysoušeč vlasů, přistýlka pouze pro dítě do 15 let většina pokojů má balkon.
Poznámka:
klimatizovaný pokoj family superior suite se skládá z 2/2 pokoje a obývacího pokoje s rozkládacím gaučem pro 2 děti pouze do 15 let (musí být 4 plně platící osoby).
Stravování:
snídaně případně i večeře – švédské stoly
Další služby hotelu:
restaurace, terasa, vnitřní bazén se sladkou vodou, venkovní bazén se sladkou vodou, sauna, vířivka, lehátka bazénu, kosmetický salón, obchod se suvenýry, turistická ambulance, směnárna, bankomat, parkoviště (za poplatek 2 EUR/den).
Sport:
fitness centrum, tenisové kurty, hřiště na volejbal, vodní sporty.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni
Check in/out:
od 14 hod./do 10 hod.
Další info:
www.valamar.com

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel ZVONIMIR

Hotel ZVONIMIR

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů