Zaton Holiday Resort 3*

Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3*
Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3* Zaton Holiday Resort 3*

*
 
 
Zaton Holiday Resort 3*

Letovisko:
15 km od Zadaru, na tzv. Zadarské riviéře, leží městečko Zaton se svou znamenitou dlouhou píčcitou pláží. Rozlehlé borové lesy sahají až ke břehu moře. Zaton se stává velkým turistickým komplexem a svým hostům nabízí sport, rekreaci a zábavu.
Poloha:
cca 2,5 km severně od Zatonu.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně), směnárna, sejf na recepci za poplatek, 2 venkovní renovované bazény pro dospělé a mládež (hloubka 1,3 m) a pro děti (hloubka 0,3 m), 1 bazén o rozloze 174m2 (hloubka 1,3 m), 3 menší bazény s hydromasážními lavicemi (hloubka 0,9 m), vetší bazén s hydromasážními lavicemi s panoramatickým výhledem na Jadran (hloubka 1,2 m), 2 propojené bazény, malý aquapark, prostorná terasa na opalování, bar u bazénu, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
apartmán studio STD2 - velikost cca 20m2, denní místnost s pohovkou pro 2 osoby; apartmán studio STD3 - velikost cca 20m2, denní místnost s pohovkou pro 2 osoby, přistýlka; apartmán A4 - velikost cca 29m2, oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby; apartmán A5 - velikost cca 35m2, 2 oddělené 2lůžkové ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou; vždy vybavený kuchyňský kout, TV/sat, telefon, sejf, kávovar, vysoušeč vlasů, stojan na sušení prádla, sprcha/WC, balkon nebo terasa s venkovním nábytkem.
Poznámka:
vratná kauce za závěrečný úklid 40 €/apartmán – platba na recepci (v případě uklizení apartmánu bude kauce vrácena).
Stravování:
vlastní nebo s možností dokoupení polopenze (při objednání polopenze má dítě do 5 let tuto službu ZDARMA).
Pláž:
cca 150-250 m, písčitá, oblázková.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé, živá hudba.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 6 €/den, do 7.6. a od 7.9. v ceně.
Domácí mazlíčci:
na vyžádání do 10kg, platba na recepci 13 €/den, do 7.6. a od 7.9. v ceně
Internetová adresa ubytování:
www.zaton.hr
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Zaton Holiday Resort 3*

Zaton Holiday Resort 3*

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny