Hotel Adriatiq Zora

Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora
Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora Hotel Adriatiq Zora

*
 
 
Hotel Adriatiq Zora

Letovisko:
Město s přístavem ležícím na malém poloostrově mezi zálivy Raduča a Primošten. Ve středověku sloužilo toto město jako opevnění před tureckými nájezdy a stálo na ostrůvku, s pevninou bylo spojeno mostem. Nyní je Primošten jedno z nejznámějších turistických měst Dalmacie s množstvím charakteristických úzkých uliček. Hosté zde mohou navštívit na 50 restaurací a ochutnat místní speciality, mezi kterými je nejznámější jehněčí maso pečené v peci a červené víno Babič. V letní sezóně zde můžete zažít mnoho kulturních akcí a slavností.
Poloha:
na poloostrově Raduča, cca 500 m severně od centra Primoštenu.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (za poplatek), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství, wellness – sauna, fitness, jacuzzi, masáže, kosmetické procedury.
Ubytování:
1-2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, mořská strana, comfort (3*) nebo premier club (4*); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, mořská strana s možností přistýlky, comfort (3*) nebo premier club (4*); 4lůžkové rodinné pokoje (2 spojené pokoje s 1 vstupem), sprcha/WC, TV/sat, balkon, mořská strana, comfort (3*), 4lůžkové rodinné pokoje (2 spojené pokoje s 1 vstupem), sprcha/WC, TV/sat, mořská strana, premier club (4*); 4lůžkové mini rodinné pokoje (1 pokoje se 2lůžky a 1 palandou), sprcha/WC, TV/sat, mořská strana, premier club (4*).
Stravování:
snídaně - formou bufetu nebo polopenze - snídaně a večeře formou bufetu nebo plná penze - snídaně, obědy a večeře formou bufetu.
Pláž:
cca 50 m, oblázková.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 5 €/den.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.hotelzora-adriatiq.com
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli, na nástupní místa s příplatkem se informujte před zakoupením zájezdu.

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel Adriatiq Zora

Hotel Adriatiq Zora

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny