Valamar Meteor Hotel

Valamar Meteor Hotel Valamar Meteor Hotel Valamar Meteor Hotel Valamar Meteor Hotel Valamar Meteor Hotel
Valamar Meteor Hotel Valamar Meteor Hotel Valamar Meteor Hotel Valamar Meteor Hotel Valamar Meteor Hotel Valamar Meteor Hotel Valamar Meteor Hotel Valamar Meteor Hotel

*
 
 
Valamar Meteor Hotel

Letovisko:
Makarska je malé město na Jadranském pobřeží v Chorvatsku, asi 60 km jihovýchodně od Splitu a 140 km severozápadně od Dubrovniku. Má asi 14.000 obyvatel. Makarska je turistické centrum, umístěné v zátoce tvaru podkovy mezi horou Biokovo a Jaderským mořem. Město je proslulé pro svojí promenádu s kavárničkami, bary a butiky. Blízko pláže se nachází několik velkých hotelů a kempy. Makarská je centrum Makarské riviéry, populární turistické destinace pod horou Bikovo. Její délka je 60 km mezi městy Brela a Gradac. Mezi významější stavby patří kostel z 18. století a františkánský klášter.
Poloha:
cca 400 m od centra města Makarská.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (za poplatek), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén s mořskou vodou, lehátka u bazénu v omezeném množství, vnitřní bazén, wellness – sauna, fitness, jacuzzi, masáže, kosmetické procedury.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, výhled park (classic); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře, s možností přistýlky (classic); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, boční výhled moře, s možností přistýlky (superior); vždy minibar, vysoušeč vlasů, sejf, telefon.
Stravování:
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.
Pláž:
cca 30 m, oblázková.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, animace pro děti a dospělé.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 5 €/den.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.valamar.com
Cena zahrnuje:
ubytování, polopenzi, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Valamar Meteor Hotel

Valamar Meteor Hotel

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny