Bluesun Resort Velaris

Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris
Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris Bluesun Resort Velaris

*
 
 
Bluesun Resort Velaris

Speciální nabídka:
Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 31.3.2020, podmíněnou zaplacením zálohy 50%.
Letovisko:
BRAČ - pobřeží největšího ostrova střední Dalmácie je zarostlé krásným borovým lesem. V letním horku fouká vítr maestral, který je nakloněn četným milovníkům surfu. Nejznámější letoviska Brače jsou Bol a Supetar. Ostrov Brač leží na úpatí Vidové hory (778 m), významného výletního bodu. Bol je osada z římské doby. Největšího vývoje dosáhla po 15. století - ještě dnes obdivujeme gotické, renesanční a barokní památky. Na výběžku Glavica stojí klášter Dominikánů z roku 1475. Dnes je Bol proslulý také díky pláži Zlatni rat, která za přílivu a odlivu mění svou podobu. Podél 15 km dlouhé pláže vyhlížejí z lesíků hotely a apartmánové komplexy.
Poloha:
ve městě Supetar, resort se skládá z depandancí Vrilo 3*, Vlačica 3* a hotelu Amor 4* a vily Vela Luka 4*, všechny objekty mají společnou centrální restauraci.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně) směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, strana park, dependance 3* (standard); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, mořská strana, balkon/terasa, s možností až 2 přistýlek, depandance 3* (superior); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, mořská strana, hotel/vila 4* (standard); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, strana park, balkon/terasa, s možností přistýlky, hotel/vila 4* (superior); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, mořská strana, balkon/terasa, s možností přistýlky, hotel/vila 4* (superior).
Stravování:
snídaně - formou bufetu nebo polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.
Pláž:
cca 100-150 m, oblázková.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 10 €/den.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.velaris.hr
Cena zahrnuje:
ubytování, zvolený druh stravování, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
CK zajišťuje autobusovou dopravu pouze do přístavu Split, na ostrov Brač si zajišťují klienti přepravu individuálně na vlastní náklady; zájezdy s autobusovou dopravou mají odjezd z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli, na nástupní místa s příplatkem se informujte před zakoupením zájezdu.

Nezávazné objednání zájezdu

Bluesun Resort Velaris

Bluesun Resort Velaris

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny