Hotel a depandance Lavanda

Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda
Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda Hotel a depandance Lavanda

*
 
 
Hotel a depandance Lavanda

Poloha:
na ostrově Hvar, cca 800 m od centra města Stari Grad.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště, směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování v hlavní budově:
1lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana s možností přistýlky; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana s možností 2 přistýlek.
Ubytování v depandanci:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, balkon, mořská strana s možností přistýly; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana; 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana s možností 2 přistýlek (propojené).
Stravování:
light all inclusive - plná penze s nápoji u obědů a večeří (2 druhy domácích alkoholických nápojů, čepované pivo, červené a bílé víno, 2 druhy ovocných nealkoholických nápojů, minerální voda), v poledne zmrzlina nebo popcorn pro děti).
Pláž:
cca 50 m, oblázková, skalnatá, betonová plata.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, dětské hřiště.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 5 €/den.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.heliosfaros.hr
Cena zahrnuje:
ubytování, light all inclusive, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
CK zajišťuje autobusovou dopravu do přístavu Split, cena zájezdu s autobusovou dopravou nezahrnuje trajekt Split – přístav Stari Grad za 47 Kn/1 cestu/os. a transfer z přístavu Stari Grad do hotelu Lavanda a zpět za 230 Kč/os. (tranfer Stari Grad – hotel Lavanda a zpět je nutné uhradit v CK při podpisu Smlouvy o zájezdu); zájezdy s autobusovou dopravou mají odjezd z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli, na nástupní místa s příplatkem se informujte před zakoupením zájezdu.

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel a depandance Lavanda

Hotel a depandance Lavanda

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny