Hotel MEDENA

Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA
Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA Hotel MEDENA

*
 
 
Hotel MEDENA

Letovisko:
Městečko Trogir se nachází asi 30 km od Splitu. Historická část města leží na umělém ostrůvku, patří k nejoblíbenějším atraktivitám, které Dalmácie může nabídnout. Nová část města leží na pevnině a na přilehlém pobřeží Čiova. Dva tisíce let stará historie města provází návštěvníka na každém kroku. Středověký ráz města nadchne svými historickými památkami. Turistický komplex Medena se nachází v borovém lese, vzdálen od Trogiru 4 km. 1 km dlouhá promenáda spojuje Medenu se starým rybářským městečkem Seget.
Poloha:
hotel Medena se nachází v rybářské vesničce Seget, obklopeny borovicemi, cca 4 km od Trogiru.
Pláž:
oblázková a betonová cca 100 m (přístup na pláž po schodech).
Ubytování:
klimatizovaný SUPERIOR pokoj 4* (21,50m) s možností přistýlky (120cm x 180cm) – LCD TV/sat, telefon, mini bar, sejf, Wi-Fi, sprcha/WC, balkon s orientací na mořskou stranu (tyto pokoje se nacházejí v budově A) a přitýlka (1 gauč 120x180)je určena pro 1 až 2 děti do 12 let
klimatizovaný SUPERIOR pokoj 3* s možností jedné až dvou přistýlek - LCD/TV, telefon, mini bar, sejf, Wi-Fi, sprcha/WC, balkon s orientací na mořskou stranu (tyto pokoje se nacházejí v budově B, v 5. patře)
klimatizovaný SUPERIOR pokoj 3* s možností přistýlky - LCD/TV, telefon, mini bar, sejf, Wi-Fi, sprcha/WC, francouzský balkon s orientací na mořskou stranu (tyto pokoje se nacházejí v budově B, v 6. patře)
klimatizovaný pokoj STANDARD 3* - s možností jedné až dvou přistýlek - Plasma TV, telefon, mini bar, sejf, Wi-Fi, sprcha/WC, balkon s orientací na mořskou stranu (tyto pokoje se nacházejí v budově A a B, v 7. a 8. patře).
Poznámka:
Nepřehlédněte: Doporučujeme si zvolit ubytování v pokojích SUPERIOR 4*, které jsou zcela nově zrekonstruovány před zahájením letní sezóny v roce 2018 a disponují gaučem o rozměrech 120x180cm, na kterém mohou spát až 2 děti do 12 let!
Stravování:
snídaně i večeře – formou bufetu.
Další služby:
v roce 2017 otevřen nový venkovní bazén s terasou, restaurace, beach bar, aperitiv bar, dalmatská konoba, disco club, taneční terasa, fitness centrum, směnárna, obchod.
Sport:
vodní sporty, škola potápění, stolní tenis, minigolf, hřiště na fotbal, basketbal, volejbal, dětské hřiště, pronájem motorových člunů, šlapadel, vodních skútrů.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Check in/out:
od 13 hod./do 10 hod.
Další info:
www.hotelmedena.com

Nezávazné objednání zájezdu

Hotel MEDENA

Hotel MEDENA

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny