Apartmány Medena

Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena
Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena Apartmány Medena

*
 
 
Apartmány Medena

Letovisko:
Městečko Trogir se nachází asi 30 km od Splitu. Historická část města leží na umělém ostrůvku, patří k nejoblíbenějším atraktivitám, které Dalmácie může nabídnout. Nová část města leží na pevnině a na přilehlém pobřeží Čiova. Dva tisíce let stará historie města provází návštěvníka na každém kroku. Středověký ráz města nadchne svými historickými památkami. Turistický komplex Medena se nachází v borovém lese, vzdálen od Trogiru 4 km. 1 km dlouhá promenáda spojuje Medenu se starým rybářským městečkem Seget.
Poloha:
cca 1 km od rybářské vesnice Seget- Donji, cca 4 km západně od Trogiru.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně), směnárna, sejf na recepci za poplatek.
Ubytování:
apartmán A2+1 STD,3* - velikost cca 40m2, oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pouze pro dítě do 12 let, terasa; apartmán A2+1 STD PLUS, 3* - velikost cca 40m2, oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pouze pro dítě do 12 let, terasa; apartmán A2+1 SUP, 4* - velikost cca 40m2, oddělená 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pouze pro dítě do 12 let, terasa; apartmán B4+1 STD, 3* - velikost cca 46m2, 2 oddělené 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pouze pro dítě do 12 let, balkon; apartmán B4+1 STD PLUS, 3* - velikost cca 46m2, 2 oddělené 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pouze pro dítě do 12 let, balkon; apartmán B4+1 SUP, 4* - velikost cca 46m2, 2 oddělené 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pouze pro dítě do 12 let, balkon; vždy vybavený kuchyňský kout, TV/sat, telefon, sprcha/WC, klimatizace.
Stravování:
vlastní.
Pláž:
cca 50 m, oblázková, skalnatá, betonová plata.
Sport:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 6 €/den.
Domácí mazlíčci:
platba na recepci 7 €/den, povoleni pouze do 7 kg, pouze v apartmánech standard.
Internetová adresa ubytování:
www.apartmani-medena.hr
Cena zahrnuje:
ubytování bez stravy, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
v případě zájezdu s autobusovou dopravou je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Nezávazné objednání zájezdu

Apartmány Medena

Apartmány Medena

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny