Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

SENSIMAR MAKARSKA by Karisma

SENSIMAR MAKARSKA by Karisma SENSIMAR MAKARSKA by Karisma SENSIMAR MAKARSKA by Karisma SENSIMAR MAKARSKA by Karisma SENSIMAR MAKARSKA by Karisma
SENSIMAR MAKARSKA by Karisma SENSIMAR MAKARSKA by Karisma SENSIMAR MAKARSKA by Karisma SENSIMAR MAKARSKA by Karisma SENSIMAR MAKARSKA by Karisma SENSIMAR MAKARSKA by Karisma SENSIMAR MAKARSKA by Karisma SENSIMAR MAKARSKA by Karisma SENSIMAR MAKARSKA by Karisma SENSIMAR MAKARSKA by Karisma

*
 
 
SENSIMAR MAKARSKA by Karisma

Letovisko:
IGRANE je malebné letovisko na Makarské riviéře, 7 km jihovýchodně od Podgory a 2 km severně od Živogošče. Toto letovisko můžeme označit za pohádkové místo pro ideální dovolenou. Dominantou Igrane je vysoká věž kostela a pobřežní promenáda, kterou lemují kavárničky a restaurace. Není divu, že právě sem se rok co rok vracejí ti, kteří toto místo kdysi objevili a nedají na něj dopustit. Večerní procházka po místní promenádě za zvuku šplouchajících mořských vln a po ní alespoň letmé posezení v jedné z nesčetných zdejších kavárniček – to je každodenní obyčej turistů.
Poloha:
nachází se na Makarské riviéře, v malém městečku Igrane, hotel je nově zrekonstruovaný, hotel je pouze pro osoby starší 18 let.
Pláž:
oblázková 20 m.
Ubytování:
klimatizovaný pokoj - TV/sat, telefon, sejf, minibar, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, Wi-Fi, balkon.
Stravování:
all inclusive – snídaně, obědy a večeře – švédské stoly, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (bílé a červené víno, pivo, minerální voda, džus, káva, čaj), občerstvení u bazénu.
Další služby hotelu:
venkovní bazén, wellness, Spa, masáže, restaurace, restaurace a la carte, café bar, recepce, taneční terasa, směnárna, parkoviště za poplatek 7 EUR/den.
Sport:
fitness, stolní tenis, mini golf, vodní sporty.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Check in/out:
po 15 hod./do 12 hod.
Další info:
www.karismaadriatic.com

Nezávazné objednání zájezdu

SENSIMAR MAKARSKA by Karisma

SENSIMAR MAKARSKA by Karisma

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů