Bluesun hotel Borak

Bluesun hotel Borak Bluesun hotel Borak Bluesun hotel Borak Bluesun hotel Borak Bluesun hotel Borak
Bluesun hotel Borak Bluesun hotel Borak Bluesun hotel Borak Bluesun hotel Borak Bluesun hotel Borak Bluesun hotel Borak Bluesun hotel Borak Bluesun hotel Borak

*
 
 
Bluesun hotel Borak

Speciální nabídka:
Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 31.3.2020, podmíněnou zaplacením zálohy 50%.
Letovisko:
Brač, největší ostrov ve skupině Středodalmatských ostrovů, třetí největší v celém jadranském souostroví (395 km2). Brač je od pevniny oddělen Bračským průlivem a Splitským průlivem, od Hvaru Hvarským průlivem, od Šolty Splitskou úžinou. Klima je výrazně středomořské s poměrně vysokým počtem hodin slunečního svitu.
Poloha:
v blízkosti pláže Zlatni rat, cca 900 m od centra Bolu.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně) směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, výhled park (standard); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana (standard); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon/terasa, s možností 2 přistýlek (family); vždy minibar, sejf, vysoušeč vlasů.
Stravování:
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu; večeře jsou podávány v restauraci Bluesun hotelu Elaphusa (cca 50 m. od hotelu Borak)
Pláž:
cca 50 m, oblázková.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 10 €/den.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.brachotelborak.com
Cena zahrnuje:
ubytování, polopenzi, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
CK zajišťuje autobusovou dopravu pouze do přístavu Split, na ostrov Brač si zajišťují klienti přepravu individuálně na vlastní náklady; zájezdy s autobusovou dopravou mají odjezd z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli, na nástupní místa s příplatkem se informujte před zakoupením zájezdu.

Nezávazné objednání zájezdu

Bluesun hotel Borak

Bluesun hotel Borak

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny