Bluesun hotel Elaphusa

Bluesun hotel Elaphusa Bluesun hotel Elaphusa Bluesun hotel Elaphusa Bluesun hotel Elaphusa Bluesun hotel Elaphusa
Bluesun hotel Elaphusa Bluesun hotel Elaphusa Bluesun hotel Elaphusa Bluesun hotel Elaphusa Bluesun hotel Elaphusa Bluesun hotel Elaphusa Bluesun hotel Elaphusa Bluesun hotel Elaphusa Bluesun hotel Elaphusa Bluesun hotel Elaphusa

*
 
 
Bluesun hotel Elaphusa

Speciální nabídka:
Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 31.3.2020, podmíněnou zaplacením zálohy 50%.
Letovisko:
Brač, největší ostrov ve skupině Středodalmatských ostrovů, třetí největší v celém jadranském souostroví (395 km2). Brač je od pevniny oddělen Bračským průlivem a Splitským průlivem, od Hvaru Hvarským průlivem, od Šolty Splitskou úžinou. Klima je výrazně středomořské s poměrně vysokým počtem hodin slunečního svitu.
Poloha:
v těsné blízkosti pláže Zlatni rat, cca 700 m od centra Bolu.
Vybavení:
klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bary, market, Wi-Fi (v ceně), parkoviště (v ceně), směnárna, sejf na recepci za poplatek, venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, lehátka u bazénu v omezeném množství, vnitřní bazén, wellness – sauna, fitness, jacuzzi, masáže, kosmetické procedury.
Ubytování:
2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (standard); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana (standard); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, výhled park, s možností přistýlky (superior); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (superior); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, mořská strana, s možností přistýlky (superior, premium); vždy minibar, sejf, vysoušeč vlasů, telefon.
Stravování:
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu nebo plná penze - snídaně, obědy a večeře formou bufetu.
Pláž:
cca 100 m, oblázková.
Sport a zábava:
vodní sporty, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské hřiště, půjčovna kol, animace pro děti a dospělé.
Dětská postýlka:
na vyžádání, platba na recepci 10 €/den.
Domácí mazlíčci:
nejsou povoleni.
Internetová adresa ubytování:
www.hotelelaphusabrac.com
Cena zahrnuje:
ubytování, polopenzi, pobytovou taxu a pojištění CK dle Zákona č.159/99.
Autobusová doprava:
CK zajišťuje autobusovou dopravu pouze do přístavu Split, na ostrov Brač si zajišťují klienti přepravu individuálně na vlastní náklady; zájezdy s autobusovou dopravou mají odjezd z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli, na nástupní místa s příplatkem se informujte před zakoupením zájezdu.

Nezávazné objednání zájezdu

Bluesun hotel Elaphusa

Bluesun hotel Elaphusa

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny