Vyberte termín:
Zavřít
25.08 - 01.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
od 27 020 Kč
01.09 - 08.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
od 27 020 Kč
08.09 - 15.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
od 27 020 Kč
15.09 - 22.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
od 27 020 Kč
22.09 - 29.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
od 25 550 Kč
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU

SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU

*
 
 
SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU

Speciální nabídka:
8 denní (7 nocí) plavba ze Splitu do Dubrovniku a zpět na palubě lodi m/s AFRODITA (kategorie Comfort), v kajutě vybavené: TV, sociální zařízení, sprchový kout, vysoušeč vlasů, safe box.
Popis trasy:
Split – ostrov Brač – Makarska – ostrov Korčula – Dubrovník – ostrov Mljet – ostrov Hvar - Split
Poznámka:
Loď m/s AFRODITA (kategorie Comfort) je vyrobena r.2008, délka 34m, max. rychlost 9uzlů, má 8 kajut na spodní palubě (2x twin kajuta + 3x dvoulůžková kajuta + 2x dvoulůžková kajuta s možností přistýlky), 4 kajuty na hlavní palubě (4x twin kajuta) a 6 kabin na horní palubě (4x dvoulůžková kajuta + 2x dvoulůžková kajuta s možností přistýlky). Kapacita lodi je 38 pasažérů. Z celkem 18 kajut jsou 4 dvoulůžkové kajuty s možností přistýlky, 8 dvoulůžkových kajut a 6 twin kajut. Postele v kajutách mají rozměry 200x140cm, plocha kajut je 9-12m2. Elektrifikace na palubě 22OV.
Restaurace na hlavní palubě je pro 40 pasažérů a je klimatizovaná, její součástí je i bar a LCD TV (plocha restaurace 60m2).
Na lodi jsou dvě paluby pro slunění (200m2).
Sobota:
nalodění (check in) začíná v poledne v přístavu Split, ve večerních hodinách je uvítací večeře na palubě.
Neděle:
Split – ostrov Brač – Makarska
Po snídani na palubě vyplujeme k ostrovu Brač. Uvidíte mnoho krásných zátok, kde budete mít možnost se okoupat. V případě dobrého počasí navštívíme Pučišća, jedno z nejkrásnějších míst na Brači s možností návštěvy zdejší kamenické školy. V poledne oběd na lodi. Naším dalším cílem bude město Makarska na pevnině. Večer individuální program. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Makarska.
Pondělí:
Makarska – ostrov Korčula
Po snídani na palubě vyplujeme na ostrov Korčula, po cestě se zastávkou na koupání, relax a slunění na palubě, v poledne oběd na lodi.
V pozdních odpoledních hodinách připlujeme do Korčuly na ostrově Korčula. Středověká Korčula má domy postaveny na půdorysu „rybí kostry“, což jí zaručovalo ochranu před nepříznivým počasím. Korčula je místem narození cestovatele Marco Pola. Večer individuální program. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Korčula.
Úterý:
Ostrov Korčula - Dubrovník
Po snídani na palubě vyplujeme do města Dubrovník, po cestě se zastávkou na koupání, relax a slunění na palubě, v poledne oběd na lodi, v odpoledních hodinách doplujeme do Dubrovníku „perly Jadranu“, města světového dědictví UNESCO. Večer individuální program. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Dubrovník.
Středa:
Dubrovnik – Národní park Mljet
Po snídani na palubě vyplujeme v dopoledních hodinách k ostrovu Mljet se zastávkou na koupání, v poledne oběd na lodi. Připlujeme k „srdci Mljetu“ - k Národnímu parku Mljet. Pokud chcete navštívit Národní park, musíme dojít pěšky k blízkému vstupu do parku a zakoupit si zde vstupenku. Projdete se kolem Velkého jezera a Malého jezera a loďkou se dostanete na ostrůvek St. Mary. V tento den je organizována „kapitánská večeře“ na palubě lodi, která je v ceně. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu.
Čtvrtek:
ostrov Mljet – ostrov Hvar
Po snídani na palubě vyplujeme směrem k ostrovu Hvar, který je oblíbenou destinací všech námořníků více než 2000 let. Po cestě koupání, relax a slunění na palubě. V poledne oběd na lodi. V odpoledních hodinách doplujeme na ostrov Hvar. Obdivujte jedinečné kulturní dědictví města Hvar, neopakovatelnou atmosféru tohoto místa. S jeho slunečním podnebím, přírodními krásami, výborným jídlem, vínem a sportovními nabídkami je Hvar nezapomenutelný. Večer individuální program. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Hvar.
Pátek:
ostrov Hvar – Split
Po snídani na palubě vyplujeme do Splitu, zastavíme se na ostrově Brač v místě Milna, kde se můžete koupat, v poledne oběd na lodi. V odpoledních hodinách vyplouváme do Splitu, kde budeme trávit večer. Večer individuální program. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Hvar.
Sobota:
(check out) po snídani na palubě odjezd do Vašich domovů.
Stravování:
7x snídaně formou bufetu (8.00 – 9.00hod.), 6x oběd (12.00 – 13.00hod.) v rozsahu teplý nebo studený předkrm, hlavní jídlo (maso nebo ryba s přílohou), dezert, na palubě lodi v klimatizované restauraci, 1x Welcome večeři první den, 1x slavnostní „kapitánskou večeři“
Poznámka:
večeře nejsou v ceně a zajišťuje si je každý pasažér individuálně v místních restauracích na svůj účet; kajuty v podpalubí jsou označeny jako standard (STD) a kajuty na palubě jasou označeny superior (SUP).
Důležité upozornění:
na základě aktuálních povětrnostních podmínek si kapitán lodi vyhrazuje právo na potřebné změny v programu, které jsou vždy učiněny v zájmu bezpečnosti pasažérů.
Cena zahrnuje:
7x snídaně formou bufetu (8.00 – 9.00hod.)
6x oběd (12.00 – 13.00hod.) v rozsahu teplý nebo studený předkrm, hlavní jídlo (maso nebo ryba s přílohou), dezert, láhev vody na palubě lodi v klimatizované restauraci
1x Welcome večeři první den
1x slavnostní „kapitánskou večeři“
Profesionální personál na lodi.
Manipulaci se zavazadly, zdarma Wi-Fi na palubě lodi.
Poznámka: večeře nejsou v ceně a zajišťuje si je každý pasažér individuálně v místních restauracích na svůj účet
Cena nezahrnuje:
• turistická a přístavní taxa 25 EUR/osoba/týden, platí pasažéři v hotovosti na lodi
• vstup do Národního parku Mljet (cca 15 EUR/osobu)
• nápoje během jídla a na baru, jídla objednaná extra u palubního kuchaře

Důležité upozornění:
Na tento zájezd se vztahují následující, zvláštní storno podmínky:
• v rámci zaplacené zálohy činí 200 EUR nevratný deposit/osobu
• storno 29–22 dnů před začátkem zájezdu 35% z celkové ceny
• storno 21–15 dnů před začátkem zájezdu 50% z celkové ceny
• storno 14–0 dnů před začátkem zájezdu 100% z celkové ceny
• no show (nenastoupení k čerpání služeb v den zahájení zájezdu) 100% z celkové ceny
Další info:
Nejčastěji kladené otázky:

Které kabiny na lodi jsou lepší?
Máte-li rádi soukromí, zřejmě pro vás bude lepší volba kabin na spodní palubě, kde vás bude rušit snad jen šplouchání mořských vln.
Chcete-li se probouzet pohledem na vycházející nebo zapadající slunce, pak stačí pouze otevřít dveře kabiny na hlavní nebo horní palubě. V těchto kabinách jste samozřejmě součástí života v bezprostředním okolí lodi.

Je omezeno množství zavazadel, které si mohu vzít na palubu lodi?
Obecně řečeno, zde limit není. Mějte však na paměti, že prostor kajut je omezen. Když se budete balit, důležité je vzít si na palubu plavky a tričko?

Jsou tyto plavby vhodné pro děti?
Samozřejmě že jsou. A bezpochyby jsou nejenom pro ně obrovským zážitkem. Domníváme se, že je vhodné, aby to byly děti minimálně školního věku a uměly plavat, jen tak si pobyt užijí.

Jsou lodě v pohybu v průběhu noci?
Nejsou. Každou noc kotví lodě v přístavech a plaví se pouze za denního světla.

Je na palubě lékař?
Lékař na palubě není, ale kapitán lodi je kvalifikovaný podávat první pomoc. A každopádně v přístavech je dostupná kvalifikovaná lékařská pomoc a zdravotnická zařízení

Je spaní na palubách povoleno?
V podstatě ano, pro mnoho lidí je obrovským zážitkem strávit noc na čerstvém vzduchu pod mediteranskými hvězdami.

A co nákupy?
V průběhu naši plavby budeme vždy vpodvečer či pozdních odpoledních hodinách kotvit v přístavech, kde budete mít spoustu možností k návštěvě různých obchůdků.

Nezávazné objednání zájezdu

SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU

SPU-Brač-Makarska-Korčula-Dubrovnik-Mljet-Hvar-SPU

Termíny