Plavba lodí z Dubrovníku A510

Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510 Plavba lodí z Dubrovníku A510

*
 
 
Plavba lodí z Dubrovníku A510

Speciální nabídka:
8 denní (7 nocí) plavba z Dubrovníku do Splitu a zpět na palubě 5* lodi m/s PARADIS, v kajutě vybavené: klimatizace, LCD SAT TV, sociální zařízení, sprchový kout (2,5m2), vysoušeč vlasů, pantofle a župany, safe box.
Popis trasy:
Dubrovník – ostrov Korčula - ostrov Brač – Omiš – Split – ostrov Hvar – ostrov Mljet - Dubrovník
Poznámka:
Loď m/s PARADISE je vyrobena r.2014, délka lodi 38m, max. rychlost 10uzlů, má 8 kajut na spodní palubě (2x dvoulůžková kajuta + 6x twin kajuta), 10 kajut na hlavní palubě (3x dvoulůžková kajuta + 4x twin kajuta + 3x dvoulůžková kajuta s možností přistýlky) a 2 kajuty (1x dvoulůžková kajuta + 1x twin kajuta) na horní palubě. Kapacita lodi je 40 pasažérů. Z celkem 20 kajut jsou 3 kajuty s možností přistýlky. Postele v dvoulůžkových kajutách mají rozměry 200x160cm, v twin kajutách 200x90cm, plocha kajut je 16-19m2. Elektrifikace na palubě 220V.
Restaurace na hlavní palubě je pro 40 pasažérů a je klimatizovaná, její součástí je i bar a LCD TV (plocha restaurace 60m2).
Na lodi jsou dvě paluby pro slunění (200m2).
Sobota:
nalodění (check in) začíná v poledne v přístavu Gruž v Dubrovníku, přivítání se s vedoucím plavby v rámci Welcome recepce, uvítací večeře na palubě, večerní hodiny doporučujeme využít k procházce po centru Dubrovníku.
Neděle:
DUBROVNÍK – OSTROV KORČULA
Začněte den pěší prohlídkou Dubrovníku, „perlou Jadranu“ zařazenou na seznam světového dědictví UNESCO. Oběd se podává na lodi, vyplouváme v 14.00 k ostrovu Korčula, po cestě zastávka na koupání, osvěžení se, relax a slunění na palubě, pokud počasí dovolí.
Středověká Korčula má domy postaveny na půdorysu „rybí kostry“, což jí zaručovalo ochranu před nepříznivým počasím, Korčula je místem narození cestovatele Marco Pola, večer individuální program, nocleh v kajutě na lodi v přístavu Korčula.
Pondělí:
OSTROV KORČULA – PUČIŠĆA (ostrov Brač)
Po snídani na palubě si užijte procházku po historické Korčule. Později dopoledne vyplujeme k ostrovu Brač, do vesnice sochařské a hudební kultury Pušišća, kde můžete navštívit úžasnou kamenickou školu. Oběd na palubě. Můžete si zaplavat v jedné z mnoha krásných zátok ostrova Brač, pokud počasí dovolí. Nocleh v kajutě na lodi.
Úterý:
PUČIŠĆA (ostrov Brač) – OMIŠ – SPLIT
Před snídaní na palubě odplujeme z ostrova Brač do Omiše, jehož pevnosti jsou tichými kamennými připomínkami síly a moci nechvalně proslulých pirátů, kteří zde kdysi stavěli své domy a užívali bohatství. Zde si budete moci zakoupit krátkou prohlídku Omiše s následnou plavbou malým člunem kaňonem řeky Cetinje až k Radmanovým mlýnům, kde bude malé, místní občerstvení. Po návštěvě Omiše vyplujeme ke Splitu se zastávkou na cestě ke koupání a relaxaci, pokud počasí dovolí, oběd na palubě. V pozdních odpoledních hodinách doplujeme do Splitu. Budete mít možnost využít procházku po splitské promenádě, uvidíte Dioklecianův palác. Historické centrum města Split je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Split.
Středa:
SPLIT - HVAR
Pokračujeme v našem dobrodružství plavbou na ostrov Hvar, nejslunnější ostrov Jadranu. Po cestě se zastavíme v Bolu, abychom se okoupali na proslulé pláži „Zlatni rat“ – 530 m dlouhé oblázkové pláži, která je označována za nejkrásnější v Chorvatsku. Pláž je známá tím, že svou špičku otáčí podle toho, ze které strany fouká vítr. Oběd na palubě, poté vyplujeme do města Hvar. Ostrov Hvar je jeden z nejpopulárnějších ostrovů na Jadranu a město Hvar je místem setkávání světových celebrit. „Chorvatská Madeira“, jak bývá nazýván, je jedním z nejdelších ostrovů Chorvatska. Při návštěvě Hvaru uvidíte budovu nejstaršího veřejného divadla v Evropě.
Poznámka: V důsledku limitované kapacity hvarského přístavu (v průběhu hlavní sezóny červenec a srpen) může dojít k alternativnímu kotvení naší lodi v přístavech Stari Grad nebo Jelsa. V takových případech organizujeme transfér z lodi do Hvaru a zpět autobusem.
Čtvrtek:
OSTROV HVAR – OSTROV MLJET (NÁRODNÍ PARK MLJET)
Po snídani na palubě lodi vyplujeme k ostrovu Mljet se zastávkou na koupání, pokud počasí dovolí. V poledne oběd na lodi. Připlujeme k „srdci Mljetu“ - k Národnímu parku Mljet. Pokud chcete navštívit tento národní park, musíte dojít kousek pěšky k blízkému vstupu a zakoupit si zde vstupenku. Projdete se kolem Velkého a Malého jezera a loďkou se můžete projet na ostrůvek St. Mary s klášterem. V tento den je na lodi organizována „kapitánská večeře“, která je v ceně. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu.
Pátek:
OSTROV MLJET – DUBROVNÍK
Po snídani na palubě vyplujeme do Dubrovníku, cestou si uděláme zastávku na koupání a relax v moři, pokud počasí dovolí, v poledne oběd na lodi. V odpoledních hodinách připlujeme do Dubrovníku. Večer individuální program. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Dubrovník.
Sobota:
po snídani na palubě odjezd do Vašich domovů.
Stravování:
7x snídaně formou bufetu (8.00 – 9.00hod.), 6x oběd (12.00 – 13.00hod.) v rozsahu teplý nebo studený předkrm, hlavní jídlo (maso nebo ryba s přílohou), dezert, láhev vody na palubě lodi v klimatizované restauraci, 1x Welcome večeři první den, 1x slavnostní „kapitánskou večeři“
Poznámka:
večeře nejsou v ceně a zajišťuje si je každý pasažér individuálně v místních restauracích na svůj účet; kajuty v podpalubí jsou označeny jako standard (STD) a kajuty na palubě jasou označeny superior (SUP).
Další info:
Nejčastěji kladené otázky:

Které kabiny na lodi jsou lepší?
Máte-li rádi soukromí, zřejmě pro vás bude lepší volba kabin na spodní palubě, kde vás bude rušit snad jen šplouchání mořských vln.
Chcete-li se probouzet pohledem na vycházející nebo zapadající slunce, pak stačí pouze otevřít dveře kabiny na hlavní nebo horní palubě. V těchto kabinách jste samozřejmě součástí života v bezprostředním okolí lodi.

Je omezeno množství zavazadel, které si mohu vzít na palubu lodi?
Obecně řečeno, zde limit není. Mějte však na paměti, že prostor kajut je omezen. Když se budete balit, důležité je vzít si na palubu plavky a tričko.

Jsou tyto plavby vhodné pro děti?
Samozřejmě že jsou. A bezpochyby jsou nejenom pro ně obrovským zážitkem. Domníváme se, že je vhodné, aby to byly děti minimálně školního věku a uměly plavat, jen tak si pobyt užijí.

Jsou lodě v pohybu v průběhu noci?
Nejsou. Každou noc kotví lodě v přístavech a plaví se pouze za denního světla.

Je na palubě lékař?
Lékař na palubě není, ale kapitán lodi je kvalifikovaný podávat první pomoc. A každopádně v přístavech je dostupná kvalifikovaná lékařská pomoc a zdravotnická zařízení

Je spaní na palubách povoleno?
V podstatě ano, pro mnoho lidí je obrovským zážitkem strávit noc na čerstvém vzduchu pod mediteranskými hvězdami.

A co nákupy?
V průběhu naši plavby budeme vždy vpodvečer či pozdních odpoledních hodinách kotvit v přístavech, kde budete mít spoustu možností k návštěvě různých obchůdků.
Důležité upozornění:
Na základě aktuálních povětrnostních podmínek si kapitán lodi vyhrazuje právo na potřebné změny v programu, které jsou vždy učiněny v zájmu bezpečnosti pasažérů.
Cena zahrnuje:
7x snídaně, 6x oběd, 1x Welcome večeři první den, 1x slavnostní „kapitánskou večeři“, profesionální personál na lodi, manipulaci se zavazadly a zdarma Wi-Fi na palubě lodi.
Cena nezahrnuje:
• turistická a přístavní taxa 25 EUR/osoba/týden, platí pasažéři v hotovosti na lodi
• prohlídka Omiše s výletem po řece Cetinje (cca 20 EUR/osobu), vstup do Národního parku Mljet (cca 15 EUR/osobu)
• nápoje během jídla a na baru, jídla objednaná extra u palubního kuchaře
Důležité upozornění:
Na tento zájezd se vztahují následující, zvláštní storno podmínky:
• v rámci zaplacené zálohy činí 200 EUR nevratný deposit/osobu
• storno 29–22 dnů před začátkem zájezdu 35% z celkové ceny
• storno 21–15 dnů před začátkem zájezdu 50% z celkové ceny
• storno 14–0 dnů před začátkem zájezdu 100% z celkové ceny
• no show (nenastoupení k čerpání služeb v den zahájení zájezdu) 100% z celkové ceny

Nezávazné objednání zájezdu

Plavba lodí z Dubrovníku A510

Plavba lodí z Dubrovníku A510

ceník pro příští sezónu bude k dispozici během několika dnů