Vyberte termín:
Zavřít
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU

SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU

*
 
 
SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU

Speciální nabídka:
8 denní (7 nocí) plavba z a do Splitu na palubě lodi m/s ARCA (kategorie Supreme), v kajutě vybavené: TV, sociální zařízení, sprchový kout, vysoušeč vlasů, safe box, klimatizace.
Popis trasy:
Split – Národní park Krka – Zadar – Národní park Kornati – Zlarin – Vis – ostrov Hvar – ostrov Brač - Split
Poznámka:
Loď m/s ARCA: délka 48m, má 7 kajut na spodní palubě, 11 kajut na hlavní palubě a 1 kabinu na horní palubě. Kapacita lodi je 38 pasažérů. Z celkem 19 kajut je 8 dvoulůžkový kajut, 10 twin kajut a 1 x třílůžková kajuta. Elektrifikace na palubě 22OV.
Restaurace na hlavní palubě je pro 40 pasažérů a je klimatizovaná, její součástí je i bar a LCD TV.
Na lodi jsou dvě paluby pro slunění.
Sobota:
nalodění (check in) začíná cca ve 13,00 v poledne v přístavu Split, ve večerních hodinách je uvítací večeře na palubě.
Neděle:
Split – Národní park Krka - Zadar
V ranních hodinách vyplujeme směrem k Primoštenu s návštěvou Národního parku Krka a jeho nádherných vodopádů. Poté oběd na palubě v průběhu plavby k Zadaru, města s mimořádně bohatou historií. V pozdním odpoledni se projdeme historickým centrem, kde uvidíme staré opevnění z 16.st., které Benátčanům sloužilo jako opevnění proti Turkům. Uvidíme kostel sv.Donata, Forum a katedrálu sv. Anastasie, největší v Dalmácii. Večer individuální program.
Pondělí:
Zadar – Národní park Kornati – Zlarin
Po snídani na palubě vyplujeme k Národnímu parku Kornati, mající více než 140 ostrovů a ostrůvků. Poté pokračujeme k ostrůvku Zlarin, s typickou malou dalmatinskou vesničkou, jejíž obyvatelé proslavili Zlarin lovem a zpracováním korálů. V tento den je organizována „kapitánská večeře“ na palubě lodi, která je v ceně. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu.
Úterý:
Zlarin - ostrov Vis
Po snídani na palubě opustíme Zlarin a vyplujeme směrem k ostrovu Vis, kde byla v minulosti jedna ze strategických vojenských základen jugoslávské armády. Z toho důvodu byl ostrov znepřístupněn veřejnosti. Díky tomu si Vis zachoval zvláštní kouzlo – „mediteran, jaký býval kdysi“. To je důvod, proč stojí za to Vis navštívit. Po příplutí do města Vis si pěšky projdeme největší historické zajímavosti. Večer individuální program. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Vis.
Středa:
Vis – Biševo (Modrá jeskyně)
V brzkých ranních hodinách vyplujeme k malému ostrůvku Biševo, abychom navštívili Modrou jeskyni – přírodní fenomén. Vstup se platí na místě cca 7,-EUR. Protože „vstup“ do jeskyně je z moře, bude záležet na aktuálních povětrnostních podmínkách, zda nám moře umožní vjet do jeskyně, kterou sluneční paprsky pronikající vodou zbarvují do překrásné modré barvy. Poté pokračujeme plavbou směrem k ostrovu Hvar, který má nejvyšší počet slunečných hodin v Chorvatsku. Hvar je nejoblíbenějším místem mezinárodních celebrit a jachtařů. V průběhu pěší procházky starým městem mimo jiné uvidíme nejstarší divadlo v Evropě. Vychutnejte si toto mimořádné místo návštěvou některé z místních restaurací či kavárniček v úzkých uličkách starého města. Večer individuální volno, doporučujeme návštěvu Španělské pevnosti nad starým městem, nabízející úchvatný pohled na Pekelné ostrovy.
Čtvrtek:
ostrov Hvar – ostrov Brač
Užívejte si plavbu k naší poslední ostrovní destinaci, ostrovu Brač, kde plánujeme koupání na nejslavnější dalmatské pláži – Zlatni rat v blízkosti městečka Bol. Tato pláž je proslavena tím, že její oblázková špička se otáčí vždy podle směru větru a mořských vln. Bol je typické rybářské městečko. Brač má mimořádné klimatické podmínky díky piniovým hájům, je ideální pro relaxaci. Doporučujeme si zde užít večerní koupání a poté si vychutnat mediteránskou gastronomii v některé z místních hospůdek či kavárniček. Večer individuální program. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Bol.
Pátek:
ostrov Brač – Split
Po snídani na palubě vyplujeme směrem ke Splitu, cestou zakotvíme u některé z malých pláží na ostrově Brač, kde se můžete koupat, v poledne oběd na lodi. V odpoledních hodinách vplujeme do Splitu, jehož Diokleciánův palác je zapsán na seznam kulturního dědictví UNESCO. V průběhu pěší prohlídky si prohlédneme palác římského císaře Dioklecián, Peristyl a další perly tohoto největšího dalmatského města. Večer individuální program. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Split.
Sobota:
(check out) po snídani na palubě odjezd do Vašich domovů.
Důležité upozornění:
Na základě aktuálních povětrnostních podmínek si kapitán lodi vyhrazuje právo na potřebné změny v programu, které jsou vždy učiněny v zájmu bezpečnosti pasažérů.
Poznámka:
večeře nejsou v ceně a zajišťuje si je každý pasažér individuálně v místních restauracích na svůj účet
Cena zahrnuje:
7x snídaně formou bufetu (8.00 – 9.00hod.)
6x oběd (12.00 – 13.00hod.) v rozsahu teplý nebo studený předkrm, hlavní jídlo (maso nebo ryba s přílohou), dezert na palubě lodi v klimatizované restauraci
1x Welcome večeři první den
1x slavnostní „kapitánskou večeři“
Čerstvé ovoce každý den v průběhu plavby
0,5 l láhev vody na osobu a den
Profesionální personál na lodi
Denní úklid kajut
Manipulaci se zavazadly, zdarma Wi-Fi na palubě lodi.
Prohlídky Národního parku Krka, Zadar, Národní park Kornati, Vis, Hvar, Split.
Cena nezahrnuje:
• turistická a přístavní taxa 25 EUR/osoba/týden, platí pasažéři v hotovosti na lodi
• nápoje během jídla a na baru, jídla objednaná extra u palubního kuchaře
Důležité upozornění:
na tento zájezd se vztahují následující, zvláštní storno podmínky:
• v rámci zaplacené zálohy činí 200 EUR nevratný deposit/osobu
• storno 29–22 dnů před začátkem zájezdu 35% z celkové ceny
• storno 21–15 dnů před začátkem zájezdu 50% z celkové ceny
• storno 14–0 dnů před začátkem zájezdu 100% z celkové ceny
• no show (nenastoupení k čerpání služeb v den zahájení zájezdu) 100% z celkové ceny
Další info:
Nejčastěji kladené otázky:

Které kabiny na lodi jsou lepší?
Máte-li rádi soukromí, zřejmě pro vás bude lepší volba kabin na spodní palubě, kde vás bude rušit snad jen šplouchání mořských vln.
Chcete-li se probouzet pohledem na vycházející nebo zapadající slunce, pak stačí pouze otevřít dveře kabiny na hlavní nebo horní palubě. V těchto kabinách jste samozřejmě součástí života v bezprostředním okolí lodi.

Je omezeno množství zavazadel, které si mohu vzít na palubu lodi?
Obecně řečeno, zde limit není. Mějte však na paměti, že prostor kajut je omezen. Když se budete balit, důležité je vzít si na palubu plavky a tričko?

Jsou tyto plavby vhodné pro děti?
Samozřejmě že jsou. A bezpochyby jsou nejenom pro ně obrovským zážitkem. Domníváme se, že je vhodné, aby to byly děti minimálně školního věku a uměly plavat, jen tak si pobyt užijí.

Jsou lodě v pohybu v průběhu noci?
Nejsou. Každou noc kotví lodě v přístavech a plaví se pouze za denního světla.

Je na palubě lékař?
Lékař na palubě není, ale kapitán lodi je kvalifikovaný podávat první pomoc. A každopádně v přístavech je dostupná kvalifikovaná lékařská pomoc a zdravotnická zařízení

Je spaní na palubách povoleno?
V podstatě ano, pro mnoho lidí je obrovským zážitkem strávit noc na čerstvém vzduchu pod mediteranskými hvězdami.

A co nákupy?
V průběhu naši plavby budeme vždy vpodvečer či pozdních odpoledních hodinách kotvit v přístavech, kde budete mít spoustu možností k návštěvě různých obchůdků.

Nezávazné objednání zájezdu

SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU

SPU-Krka-Zadar-Kornati-Zlarin-Vis-Hvar-Bol-SPU

Termíny