Vyberte termín:
Zavřít
28.07 - 04.08 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
vyprodáno
04.08 - 11.08 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
od 37 590 Kč
11.08 - 18.08 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
od 37 590 Kč
18.08 - 25.08 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
od 37 590 Kč
25.08 - 01.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
od 37 590 Kč
01.09 - 08.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
od 37 590 Kč
08.09 - 15.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
vyprodáno
15.09 - 22.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
od 37 590 Kč
22.09 - 29.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
od 29 470 Kč
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU

SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU

*
 
 
SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU

Speciální nabídka:
8 denní (7 nocí) plavba z a do Splitu na palubě m/s KLEOPATRA (kategorie superior) v kajutě vybavené: SAT TV, sociální zařízení, sprchový kout, vysoušeč vlasů, safe box, klimatizace.
Popis trasy:
Split – ostrov Brač – ostrov Hvar – ostrov Korčula – Dubrovník – ostrov Mljet – ostrov Brač – Omiš - Split
Poznámka:
Loď m/s KLEOPATRA: délka 43,6 m, má 8 kajut na spodní palubě, 11 kajut na hlavní palubě. Kapacita lodi je 40 pasažérů. Z celkem 19 kajut je 14 dvoulůžkových kajut, 3 twin kajuty a 2 třílůžkové kajuty. Elektrifikace na palubě 22OV.
Restaurace na hlavní palubě je pro 40 pasažérů a je klimatizovaná, její součástí je i bar a LCD TV. Na lodi jsou dvě paluby pro slunění.
Sobota:
nalodění (check in) začíná cca ve 13,00hod. v přístavu Split, ve večerních hodinách je uvítací večeře na palubě.
Neděle:
Split – ostrov Brač/Bol – ostrov Hvar/Hvar
Zakotvení v Bolu, malé rybářské vesničce, abychom se okoupali na proslulé pláži „Zlatni rat“ – 530 m dlouhé oblázkové pláži, která je označována za nejkrásnější v Chorvatsku. Pláž je známá tím, že svou špičku otáčí podle toho, ze které strany fouká vítr. Oběd na palubě, poté vyplujeme do města Hvar. Ostrov Hvar je jeden z nejpopulárnějších ostrovů na Jadranu a město Hvar je místem setkávání světových celebrit. „Chorvatská Madeira“, jak bývá nazýván, je jedním z nejdelších ostrovů Chorvatska. Při pěší procházce městem Hvar uvidíte mimo jiné i budovu nejstaršího veřejného divadla v Evropě (starší než je Shakespearovo divadlo v Anglii). Večer individuální program.
Poznámka: V důsledku limitované kapacity hvarského přístavu (v průběhu hlavní sezóny červenec a srpen) může dojít k alternativnímu kotvení naší lodi v přístavech Stari Grad nebo Jelsa. V takových případech organizujeme transfér z lodi do Hvaru a zpět autobusem.
Pondělí:
ostrov Hvar – ostrov Korčula/Korčula
Po snídani na palubě vyplujeme k ostrovu Korčula, po cestě se zastávkou na koupání, relax a slunění na palubě, v poledne oběd na lodi.
V pozdních odpoledních hodinách připlujeme do Korčuly na ostrově Korčula. Středověká Korčula má domy postaveny na půdorysu „rybí kostry“, což jí zaručovalo ochranu před nepříznivým počasím. Korčula, označovaná za místo narození cestovatele Marco Pola, vás uchvátí svou atmosférou. Večer individuální program. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Korčula.
Úterý:
ostrov Korčula - Dubrovník
Po snídani na palubě vyplujeme do města Dubrovník, po cestě se zastávkou na koupání, relax a slunění na palubě, v poledne oběd na lodi, v odpoledních hodinách doplujeme do Dubrovníku „perly Jadranu“, města světového dědictví UNESCO. Pěší procházka po historickém centru a panoramatická jízda busem nad starým měste. Budete mít dostatek času objevovat krásy historického města anebo vyjet kabinovou lanovkou na kopec Srd, nabízející úchvatný podled na okolí anebo si zajet lodičkou na blízký ostrov Lokrum. Večer individuální program. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Dubrovník.
Středa:
Dubrovnik – Národní park Mljet
Po snídani na palubě vyplujeme v dopoledních hodinách k ostrovu Mljet se zastávkou na koupání, v poledne oběd na lodi. Připlujeme k „srdci Mljetu“ -k Národnímu parku Mljet, ve kterém se nacházejí Velké jezero a Malé jezero. Lodičkou se lze dostat na ostrůvek s klášterem. Tento nádherný ostrov byl oblíbeným místem řeckého hrdiny Odyssea. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu.
Čtvrtek:
ostrov Mljet – ostrov Brač/Pučišća
Po snídani na palubě vyplujeme směrem k ostrovu Brač, tentokráte z druhé strany. Připlujeme do malebbné vesničky Pučišća. V tento den je organizována „kapitánská večeře“ na palubě lodi, která je v ceně.
Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Pučišća.
Pátek:
ostrov Brač/Pučišća – Omiš - Split
Před snídaní vyplujeme směrem Omiš. Opevněné město je vzpomínkou na slavné období, kdy v něm sídlili piráti. Budete mít čas si najmout lodičku plující kaňonem proti proudu řeky Cetina, až k Radmanovým mlýnicím, kde je vyhlášená restaurace, nabízející speciality místní středomořské gastronomie. Po prohlídce Omiše v odpoledních hodinách vyplouváme do Splitu, kde vás čeká pěší prohlídka města, zejména Diokleciánova paláce, Peristilu a dalších skvostů. Historické centrum Splitu je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Večer individuální program. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Split.
Sobota:
(check out) po snídani na palubě odjezd do Vašich domovů.
Důležité upozornění:
na základě aktuálních povětrnostních podmínek si kapitán lodi vyhrazuje právo na potřebné změny v programu, které jsou vždy učiněny v zájmu bezpečnosti pasažérů.
Cena zahrnuje:
7x snídaně formou bufetu (8.00 – 9.00hod.)
6x oběd (12.00 – 13.00hod.) v rozsahu teplý nebo studený předkrm, hlavní jídlo (maso nebo ryba s přílohou), dezert na palubě lodi v klimatizované restauraci
1x Welcome večeři první den
1x slavnostní „kapitánskou večeři“
0,5 l láhev vody na osobu a den
Čerstvé ovoce každý den v průběhu plavby
Profesionální personál na lodi.
Manipulaci se zavazadly, zdarma Wi-Fi na palubě lodi.
Prohlídky Splitu, Hvaru, Korčuly a Dubrovníku (Dubrovník včetně transféru a panoramatického foto stop)
Poznámka:
večeře nejsou v ceně a zajišťuje si je každý pasažér individuálně v místních restauracích na svůj účet
Cena nezahrnuje:
• turistická a přístavní taxa 25 EUR/osoba/týden, platí pasažéři v hotovosti na lodi
• transfery
• výlet Omiš + řeka Cetina (cca 25 EUR/osobu)
• vstup do Národního parku Mljet (cca 15 EUR/osobu)
• nápoje během jídla a na baru, jídla objednaná extra u palubního kuchaře

Důležité upozornění:
na tento zájezd se vztahují následující, zvláštní storno podmínky:
• v rámci zaplacené zálohy činí 200 EUR nevratný deposit/osobu
• storno 29–22 dnů před začátkem zájezdu 35% z celkové ceny
• storno 21–15 dnů před začátkem zájezdu 50% z celkové ceny
• storno 14–0 dnů před začátkem zájezdu 100% z celkové ceny
• no show (nenastoupení k čerpání služeb v den zahájení zájezdu) 100% z celkové ceny
Další info:
Nejčastěji kladené otázky:

Které kabiny na lodi jsou lepší?
Máte-li rádi soukromí, zřejmě pro vás bude lepší volba kabin na spodní palubě, kde vás bude rušit snad jen šplouchání mořských vln.
Chcete-li se probouzet pohledem na vycházející nebo zapadající slunce, pak stačí pouze otevřít dveře kabiny na hlavní nebo horní palubě. V těchto kabinách jste samozřejmě součástí života v bezprostředním okolí lodi.

Je omezeno množství zavazadel, které si mohu vzít na palubu lodi?
Obecně řečeno, zde limit není. Mějte však na paměti, že prostor kajut je omezen. Když se budete balit, důležité je vzít si na palubu plavky a tričko?

Jsou tyto plavby vhodné pro děti?
Samozřejmě že jsou. A bezpochyby jsou nejenom pro ně obrovským zážitkem. Domníváme se, že je vhodné, aby to byly děti minimálně školního věku a uměly plavat, jen tak si pobyt užijí.

Jsou lodě v pohybu v průběhu noci?
Nejsou. Každou noc kotví lodě v přístavech a plaví se pouze za denního světla.

Je na palubě lékař?
Lékař na palubě není, ale kapitán lodi je kvalifikovaný podávat první pomoc. A každopádně v přístavech je dostupná kvalifikovaná lékařská pomoc a zdravotnická zařízení

Je spaní na palubách povoleno?
V podstatě ano, pro mnoho lidí je obrovským zážitkem strávit noc na čerstvém vzduchu pod mediteranskými hvězdami.

A co nákupy?
V průběhu naši plavby budeme vždy vpodvečer či pozdních odpoledních hodinách kotvit v přístavech, kde budete mít spoustu možností k návštěvě různých obchůdků.

Nezávazné objednání zájezdu

SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU

SPU-Bol-Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Pučišća-Omiš-SPU

Termíny