Vyberte termín:
Zavřít
08.09 - 15.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
vyprodáno
22.09 - 29.09 (7 dní)
Vlastní doprava Vlastní doprava | Polopenze Polopenze
vyprodáno
Upozornění
Zavřít

V případě vetší objednávky Vás budeme kontaktovat a nabídku vytvoříme na míru

SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV

SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV

*
 
 
SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV

Speciální nabídka:
8 denní (7 nocí) plavba ze Splitu do Dubrovníku na palubě m/s PRESTIGE (kategorie supreme) v kajutě vybavené: SAT TV, sociální zařízení, sprchový kout, vysoušeč vlasů, safe box, klimatizace.
Popis trasy:
Split – Bol – Stari Grad – Hvar – Vis – Vela Luka – Korčula - Mljet – Dubrovník
Poznámka:
Loď m/s PRESTIGE: délka 49 m, má 8 kajut na spodní palubě, 11 kajut na hlavní palubě a 1 kajutu na horní palubě. Kapacita lodi je 38 pasažérů. Z celkem 20 kajut je 7 dvoulůžkových kajut, 11 twin kajut a 2 třílůžkové kajuty. Elektrifikace na palubě 22OV. Restaurace na hlavní palubě je pro 38 pasažérů a je klimatizovaná, její součástí je i bar a LCD TV. Na lodi jsou dvě paluby pro slunění.
Sobota:
nalodění (check in) začíná v poledne v přístavu Split, ve večerních hodinách je uvítací večeře na palubě.
Neděle:
Split – ostrov Brač/Bol – ostrov Hvar/Stari Grad
Po snídani pěší procházka historickým centrem Splitu,zejména Diokleciánova paláce, Peristilu a dalších skvostů. Historické centrum Splitu je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Poté vyplujeme směrem k Bolu (ostrov Brač), abychom se okoupali na proslulé pláži „Zlatni rat“ – 530 m dlouhé oblázkové pláži, která je označována za nejkrásnější v Chorvatsku. Pláž je známá tím, že svou špičku otáčí podle toho, ze které strany fouká vítr. Oběd na palubě, poté vyplujeme k ostrovu Hvar, do města Stari Grad. Ostrov Hvar je jeden z nejpopulárnějších ostrovů na Jadranu. „Chorvatská Madeira“, jak bývá nazýván, je jedním z nejdelších ostrovů Chorvatska. Stari Grad se řadí k nejstarším městům Evropy. Večer individuální program a nocleh na lodi v přístavu Stari Grad.
Pondělí:
Stari Grad – Hvar – ostrov Vis/Vis
Ráno vyplujeme k městu Hvar na stejnojmenném ostrově. Při pěší procházce městem Hvar uvidíte mimo jiné i budovu nejstaršího veřejného divadla v Evropě (starší než je Shakespearovo divadlo v Anglii). Plavba pokračuje směrem k ostrovu Vis. Město Vis (antická Issa) bylo založeno 397 př.n.l. Čeká nás pěší procházka promenádou města Vis. Večer individuální program a nocleh na lodi v přístavu Vis.
Úterý:
Vis – Vela Luka
Po snídani vyplouváme směrem k ostrovu Korčula, která bývá označována jako místo narození mořeplavce a cestovatele Marco Pola. Cíl naší dnešní cesty bude „velký přístav“ Vela Luka. Po obědě na palubě nás čeká odjezd na „Korčula island tour“, zahrnující návštěvu výrobnu olivového oleje, ethno museum a degustaci vína a sýrů u místního vinaře. Poté návrat do Vela Luky, individuální večerní program a nocleh na lodi v přístavu Vela Luka.
Středa:
Vela Luka - Korčula
Dopoledne budeme mít čas pro relaxaci a koupání, než vyplujeme k městu Korčula, oběd na lodi.
Středověká Korčula má domy postaveny na půdorysu „rybí kostry“, což jí zaručovalo ochranu před nepříznivým počasím. Korčula, označovaná za místo narození cestovatele Marco Pola, vás uchvátí svou jedinečnou atmosférou a pohledem na protilehlý majestátní horský hřbet poloostrova Pelješac. Večer individuální program. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Korčula.
Čtvrtek:
Korčula - ostrov Mljet
Tento den po snídani na palubě vyplujeme směrem k ostrovu Mljet. Připlujeme k „srdci Mljetu“ - k Národnímu parku Mljet, ve kterém se nacházejí Velké jezero a Malé jezero. Lodičkou se lze dostat na ostrůvek s klášterem. Tento nádherný ostrov byl oblíbeným místem řeckého hrdiny Odyssea. Tento večer se koná „kapitánská večeře“ na lodi s živou zábavou. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu.
Pátek:
ostrov Mljet - Dubrovník
Po snídani na palubě vyplujeme do města Dubrovník, „perly Jadranu“, města zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO. Pěší procházka po hlavní historické ulici Stradum vás uchvátí. Uvidíte ty největší perly jednoho z turisticky nejatraktivnějším měst na světe. V rámci svého individuálního volna budete mít dostatek času objevovat krásy historického města anebo vyjet kabinovou lanovkou na kopec Srd, nabízející úchvatný pohled na okolí anebo si zajet lodičkou na blízký ostrov Lokrum. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Dubrovník.
Sobota:
(check out) po snídani na palubě odjezd do Vašich domovů.
Důležité upozornění:
na základě aktuálních povětrnostních podmínek si kapitán lodi vyhrazuje právo na potřebné změny v programu, které jsou vždy učiněny v zájmu bezpečnosti pasažérů.
Cena zahrnuje:
Příjezdový transfer do přístavu ze splitského hotelu nebo splitského letiště
Odjezdový transfer z přístavu do dubrovnického hotelu nebo na dubrovnické letiště
7x snídaně formou bufetu (8.00 – 9.00hod.)
6x oběd (12.00 – 13.00hod.) v rozsahu teplý nebo studený předkrm, hlavní jídlo (maso nebo ryba s přílohou), dezert na palubě lodi v klimatizované restauraci
1x Welcome večeři první den
1x slavnostní „kapitánskou večeři“
0,5 l láhev vody na osobu a den
Čerstvé ovoce každý den v průběhu plavby
Profesionální personál na lodi.
Manipulaci se zavazadly, zdarma Wi-Fi na palubě lodi.
Prohlídky měst Split, Hvar, Vis, Korčula, Dubrovník, Korčula island tour s degustací oliv a vína, vstup do Národního parku Mljet.
Poznámka:
večeře nejsou v ceně a zajišťuje si je každý pasažér individuálně v místních restauracích na svůj účet
Cena nezahrnuje:
• turistická a přístavní taxa 79 EUR/osoba/týden, platí pasažéři v hotovosti na lodi
• nápoje během jídla a na baru, jídla objednaná extra u palubního kuchaře
Důležité upozornění:
na tento zájezd se vztahují následující, zvláštní storno podmínky:
• v rámci zaplacené zálohy činí 200 EUR nevratný deposit/osobu
• storno 29–22 dnů před začátkem zájezdu 35% z celkové ceny
• storno 21–15 dnů před začátkem zájezdu 50% z celkové ceny
• storno 14–0 dnů před začátkem zájezdu 100% z celkové ceny
• no show (nenastoupení k čerpání služeb v den zahájení zájezdu) 100% z celkové ceny
Další info:
Nejčastěji kladené otázky:

Které kabiny na lodi jsou lepší?
Máte-li rádi soukromí, zřejmě pro vás bude lepší volba kabin na spodní palubě, kde vás bude rušit snad jen šplouchání mořských vln.
Chcete-li se probouzet pohledem na vycházející nebo zapadající slunce, pak stačí pouze otevřít dveře kabiny na hlavní nebo horní palubě. V těchto kabinách jste samozřejmě součástí života v bezprostředním okolí lodi.

Je omezeno množství zavazadel, které si mohu vzít na palubu lodi?
Obecně řečeno, zde limit není. Mějte však na paměti, že prostor kajut je omezen. Když se budete balit, důležité je vzít si na palubu plavky a tričko?

Jsou tyto plavby vhodné pro děti?
Samozřejmě že jsou. A bezpochyby jsou nejenom pro ně obrovským zážitkem. Domníváme se, že je vhodné, aby to byly děti minimálně školního věku a uměly plavat, jen tak si pobyt užijí.

Jsou lodě v pohybu v průběhu noci?
Nejsou. Každou noc kotví lodě v přístavech a plaví se pouze za denního světla.

Je na palubě lékař?
Lékař na palubě není, ale kapitán lodi je kvalifikovaný podávat první pomoc. A každopádně v přístavech je dostupná kvalifikovaná lékařská pomoc a zdravotnická zařízení

Je spaní na palubách povoleno?
V podstatě ano, pro mnoho lidí je obrovským zážitkem strávit noc na čerstvém vzduchu pod mediteranskými hvězdami.

A co nákupy?
V průběhu naši plavby budeme vždy vpodvečer či pozdních odpoledních hodinách kotvit v přístavech, kde budete mít spoustu možností k návštěvě různých obchůdků.

Nezávazné objednání zájezdu

SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV

SPU-Bol-Stari Grad-Hvar-Vis-Vela Luka-Korčula-Mljet-DBV

Termíny