A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split

A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split

*
 
 
A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split

Název a kategorie lodi:
M/S Eden, Comfort
Sobota:
Split, (WR,D)
Nalodění (check-in) v přístavu Split, uvítání, ve večerních hodinách je večeře, ubytování na palubě.
Neděle:
Split-Bol-Stari Grad, (B,L)
Zakotvení v Bolu, v malé vesničce na ostrově Brač, s možností se vykoupat na proslulé pláži v Dalmácii - Zlatni rat. Tato pláž je proslavena tím, že její oblázková špička se otáčí vždy podle směru větru a mořských vln. Budeme pokračovat směrem ke Stari Gradu na ostrově Hvar. Strávíte večer a noc ve Stari Gradu, jednoho z nejstarších měst v Evropě.
Pondělí:
Stari Grad-Hvar-ostrov Korčula, pondělí (B,L)
Ráno vyplujeme směrem na Hvar, jeden z nejpopulárnějších ostrovů na Jadranu, který je místem setkávání světových celebrit. „Při pěší procházce městem Hvar uvidíte mimo jiné i budovu nejstaršího veřejného divadla v Evropě (starší než je Shakespearovo divadlo v Anglii) a mnoho dalších historických památek. Poté vyplujeme k ostrovu Korčula, po cestě se zastávkou na koupání, v jedné z nedotčených zátok, v poledne oběd na palubě. V pozdních odpoledních hodinách připlujeme do Korčuly, označované za místo narození cestovatele Marco Pola a jednoho z nejlépe zachovaných středověkých měst ve Středozemním moři. Večer individuální program. Večeři si můžete vychutnat z jedné mnoha restaurací.
Úterý:
ostrov Korčula-Dubrovník, (B, L)
Ráno vyplujeme do Dubrovníku, po cestě se zastávkou ke koupání, pokud to počasí dovolí. V poledne oběd na palubě lodi. V odpoledních hodinách doplujeme do Dubrovníku, „perly Jadranu“, města světového dědictví UNESCO. Strávíme noc v Dubrovníku. Budete mít možnost rezervovat si prohlídku Dubrovníku s transferem v ceně. Prožijete večer a noc v Dubrovníku.

Středa:
Dubrovník–Národní park Mljet, (B, L, CD)
Ráno vyplujeme z Dubrovníku k ostrovu Mljet se zastávkou na koupání, pokud počasí dovolí, v poledne oběd na palubě. Chorvatský "Zelený ostrov" vás hypnotizuje svou krásnou, nedotčenou přírodou a kulturním dědictvím. Připlujeme k „srdci Mljetu“ - Národního parku. Pokud chcete navštívit Národní park, musíme dojít pěšky k blízkému vstupu do parku a zakoupit si zde vstupenku. Projdete se kolem Velkého jezera a Malého jezera a loďkou se dostanete na ostrůvek St. Mary. V tento den je organizována „kapitánská večeře“ na palubě lodi, která je v ceně. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu.
Čtvrtek:
ostrov Mljet-Makarska, (B, L)
Našim dalším cílem bude město Makarská na pevnině, kde strávíme noc. Budete mít možnost si objednat exkurzi ochutnávky vína a vychutnat si a poznat tradiční dalmatské víno.
Pátek:
Makarska-Split, (B,L)
Ráno vyplujeme do Splitu, zastavíme se po cestě na relaxační plavání v zátoce na ostrově Brač, pokud to počasí dovolí. Po obědě na palubě lodi dorazíme do Splitu a budete mít možnost rezervovat si prohlídku Splitu s průvodcem. Historické centrum města je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Nocleh v kajutě lodi v přístavu Split.

Sobota:
Split (check-out) (B)
po snídani na palubě odjezd do Vašich domovů.
Cena zahrnuje:
• 7 nocí během plavby ze Splitu do Dubrovníku a zpátky do Splitu.
• Loď kategorie comfort, v kabině s vlastní koupelnou a klimatizací.
• 7× snídaně formou bufetu
• 6× oběd se 3 chody
• 1× slavnostní „kapitánskou večeři“
• Zásobník vody
• Čerstvé ovoce každý den
• Profesionální personál na lodi
• Denní úklid kabiny
• Manipulaci se zavazadly
• Wi-Fi zdarma na palubě lodi
Cena nezahrnuje:
Turistická a přístavní taxa 35 EUR/osoba/týden, platí pasažéři v hotovosti na lodi
• Nápoje během jídla a na baru, jídla objednaná extra u palubního kuchaře

Výlety (fakultativní):
• Vstup do Národního parku Mljet: do 25 EUR na osobu – (v závislosti na ročním období) – platí se za vstup. Průvodce zdarma.
• DEGUSTACE VÍNA – Makarská – ochutnávka 5 druhů dalmatských vín: 24 EUR na osobu (minimálně 10 účastníků).
• BALÍČEK CITY TOUR – památky Dubrovníku, Korčula, Hvar, Mljet, Split 120 EUR na osobu
• Dubrovník + transfer: 47 EUR, Korčula: 19 EUR, Split: 17 EUR, Hvar: 17 EUR.


Poznámka:
Základní charakteristika:
COMFORT CRUISER
• Klimatizované kajuty
• Plně klimatizovaný salón s barem
• Profesionální kapitán na lodi
• Polopenze zahrnuje snídaně formou švédského stolu a 3chodové obědy
• 2 večeře (welcome večeři první den a slavnostní „kapitánskou večeři“)
• Manipulaci se zavazadly
• WiFi na palubě

Nezávazné objednání zájezdu

A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split

A100 Split-Bol-Stari Grad- Hvar-Korčula-Dubrovník-Mljet-Makarska-Split

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny