A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split

A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split

*
 
 
A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split

Název a kategorie lodi:
M/S Arca, Supreme
Sobota:
Split, příjezd (WR, D)
nástup na loď v přístavu Split začíná ve 13:00, ubytování, uvítací recepce, večeře.

Neděle:
Split–Národní park Krka–Šibenik, (B,L)
V ranních hodinách vyplujeme směrem na Šibenik. Po obědě vystoupíte v Šibeniku a dopravíte se autobusem do Národního parku Krka. Nádherné vodopády, včetně slavného vodopádu Skradinski Buk, patří k nejznámějším památkám Chorvatska. Po vyhlídkovém výletu se vrátíme do Šibeniku, města výjimečné historie a bohatého kulturního dědictví. Vydejte se na pěší prohlídku historického centra Šibeniku a navštivte jednu z nejkrásnějších renesančních katedrál Jadranu.
Pondělí:
Šibenik–Galešnjak–Zadar, (B,L)
Brzy ráno vyplujeme z Šibeniku do Galešnjaku, typického malého dalmatského ostrova, kde si můžete vychutnat koupání v jednom z odlehlých zátok. Poté oběd, odpoledne cestujeme do přístavu v Zadaru. Vydejte se na pěší prohlídku historického centra Zadaru a obdivujte staré hradby a Port Gate postavené v 16. století. Navštivte Náměstí pěti studní, kostel sv. Donáta, římské fórum a největší katedrálu v Dalmácii, sv. Anastasie. Nocleh v kajutě lodi v Zadaru.
Úterý:
Zadar–Sali–Národní park Kornati–Primošten, (B,L)
Ranní odjezd do turistického města Sali, místo tisícileté rybářské tradice. Vychutnejte si návštěvu jednu ze zemědělských lokalit, které jsou vybrány pro výjimečnou čistotu a kvalitu moře, což je základní předpoklad pro kvalitní chov ryb. Užijte si koupání v jedné z odlehlých zátok. Vyplujeme do Národního parku Kornati, který se skládá z 89 nezapomenutelných ostrovů, ostrůvků a útesů. Národní park Kornati je často uváděn jako "námořní ráj" a bohatý mořský ekosystém. Následně pokračujeme do Primoštenu postaveného na kopci, jehož dominantou je farní kostel svatého Jiří, který byl postaven v roce 1485. Večer individuální program ve městě.
Středa:
Primošten–ostrov Vis, (B,L,CD)
Ráno vyplujeme na ostrov Vis, kde byla v minulosti jedna ze strategických vojenských základen jugoslávské armády. Z tohoto důvodu byl ostrov znepřístupněn veřejnosti. Díky tomu si Vis zachoval zvláštní kouzlo – „mediteran, jaký býval kdysi“, což opravdu stojí za to ho navštívit. Po připlutí do města Vis si projdeme historické zajímavosti, pozůstatky římského termálního areálu a výhled na krásnou Villae Rusticae, která se nachází podél nábřeží. Večer si užijete slavnostní
" kapitánskou" večeri na palubě lodi.
Čtvrtek:
Vis-Biševo-Hvar–Stari Grad, (B,L)
Ráno vyplujeme na malý ostrov Biševo, abychom navštívili Modrou jeskyni, nádherný přírodní fenomén. Vzhledem k tomu, že někdy zde mohou být nepředvídatelné povětrnostní podmínky, může být pravděpodobné, že naše návštěva bude záviset na těchto podmínkách, ale budete o tom včas informováni. Užijete si relaxační plavbu, zatímco vyplouváme na ostrov Hvar, se zastávkou ke koupání v jedné z odlehlých zátok. Hvar je nejoblíbenějším místem mezinárodních
celebrit a jachtařů, ale je to také okouzlující přímořské město s architektonickými skvosty, které čekají na prozkoumání. V průběhu pěší procházky starým městem s malebnými malými uličkami navštívíte mimo jiné nejstarší divadlo v Evropě. Budeme pokračovat směrem ke Stari Gradu na ostrově Hvar, nejslunnějším jadranském ostrově. Strávíte večer a noc ve Stari Gradu, jednoho z nejstarších měst v Evropě.
Pátek:
Stari Grad-Bol (degustace vína)-Split, (B,L,T)
Budeme pokračovat k naší poslední ostrovní destinaci, kde plánujeme koupání. Ráno vyplujeme k ostrovu Brač. Užijete si zde koupání na nejznámější pláži v Dalmácii - Zlatni rat, v blízkosti městečka Bol. Tato pláž je proslavena tím, že její oblázková špička se otáčí vždy podle směru větru a mořských vln. Ostrov Brač je známý díky svým původním středomořským borovým lesům a překrásným odlehlým zátokám. Budete mít možnost si objednat exkurzi ochutnávky vína a vychutnat si a poznat tradiční dalmatské víno. Odpoledne dorazíme do Splitu, města světového dědictví UNESCO, římského císaře Diokleciána. Projdete palácový sklep plný trhových stánků a zažijete historické zážitky, architekturu tohoto krásného paláce. Podívejte se na zbytky římského dědictví, renesanční a gotické stavby, chrám Jupitera, Peristyle a mnoho dalších jedinečných míst. Nocleh v kajutě lodi v přístavu Split.
Sobota:
Split, (B)
Check-out po snídani na palubě lodi a odjezd do Vašich domovů.

Cena zahrnuje:
• 7 nocí plavby ze Splitu do Zadaru a zpět.
• Loď kategorie supreme, v kabině s vlastní koupelnou,
klimatizací a LCD TV
• 7× snídani formou bufetu
• 6× oběd se 4 chody
• Večeře kapitána a welcome recepce
• Zásobník vody
• Denně čerstvé ovoce
• Čerstvé ovoce každý den v průběhu plavby
• Profesionální personál na lodi
• Každodenní servis v kabině, ložní prádlo a ručníky po dobu jednoho týdne
• Manipulace se zavazadly
• Wi-Fi zdarma na palubě
Cena nezahrnuje:
• Turistická a přístavní taxa 35 EUR/osoba/týden, platí
pasažéři v hotovosti na lodi
• Nápoje během jídla a na baru, jídla objednaná extra
u palubního kuchaře
Výlety:
• Prohlídky: Národní park Krka, Šibenik,
Zadar, Národní park Kornati, Vis, Hvar, degustace vína
ve městě Bol.
• Vstup do Modré jeskyně je třeba zaplatit na místě:
cca 13 EUR na osobu (v závislosti na ročním období).
Poznámka:
Základní charakteristika:
SUPREME CRUISER
• Luxusní a prostorné kajuty
• Polopenze zahrnuje snídaně formou švédského stolu a 4 chodový oběd
• Manipulaci se zavazadly
• Vysoká kvalita servisu a profesionální posádka na lodi
• Paluba na slunění s lehátky
• Prohlídky v ceně
• Transfér na a z letiště v ceně
• WiFi na palubě v ceně

Nezávazné objednání zájezdu

A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split

A750 Split-NP Krka-Šibenik-Zadar-NP Kornati-Primošten-Vis-Hvar-Stari Grad-Bol-Split

Datum zájezdu:
Doprava:

Termíny